Slovenija
5885 ogledov

Direktor: "Prosil sem vse novinarje, a pristala je le ena"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sharon_McHugh 15:35 30.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Dusan12 15:39 30.november 2021.

    Manica ima kar naenkrat zdravstvene težave, pička pokvarjena, dovolj sta z možem nakradla, pa jo peče glava kam z miljoni. Na Havaje, Florido, kam, na sonce. Ne na sestradane Sešele, Mavricius, Šri Lanko, Madagaskar, Maldive, kamor v glavnem hodi naša ...prikaži veča estrada in mali bogatuni, a ne levičarji, Amerika, to, je taprava destinacija za taprave barabe. Mogoče Copacabana k našemu Mirku na zajtrk…..

  • Stane Adamič 12:40 30.november 2021.

    Koliko denarja sta pobasala Ambrožičeva??? zato sta delala tak program, izključno navijaški za levičarji, da jima bo vse odpuščeno? kako je že rekel jankovič na Hrvaški TV, sem borec proti Janši in se mi neče ništa dogodit na Slovenskem sudu?

  • Avatar Leon
    Leon 14:50 30.november 2021.

    Nova urednica informativnega programa RTV že zavihala rokave, Dnevnik z novo uvodno špico! https://www.norakrava.si/novo-vodstvo-rtv-ja-prenovilo-uvodno-spico-dnevnika/

  • Avatar Leon
    Leon 13:18 30.november 2021.

    Jadranka Rebernik iz kuloarjev kolodvorske znana kot gospa BOLNIŠKA . Kaj je to pomenilo vprašanje za zaposlene g.Arih ?

  • marko345 15:02 30.november 2021.

    Ko bo programski svet sestavljen tako, da v njem ne bo več strankarskih ljudi, da bodo tam sedeli izobraženi ljudje, ki bodo zastopali interese gledalcev in ne političnih strank, potem bo to javni Rtv, ki to še nikoli ni bil, ...prikaži več ne v prejšnjem režimu, ne v sefanji kvazi demoktaciji, ki to ni.

    • Dusan12 15:46 30.november 2021.

      Tvoj sogovornik je lahko samo Leoček in oba bosta smrkala v rokav Gorenjske Alenčice

  • Stane Adamič 13:35 30.november 2021.

    A bomo končno dobili TV, da bodo tako levičarji kot desničarji enokovradno informirani????Nova24 je jasno, MLADINA je jasno, RTV pa hočem vsakega po malem in za ene in za druge. To kar so sedaj delali 1. leto, kakšno navijaštvo za ...prikaži več skrajne levičarje pa je katastrofa.

    • Dusan12 15:50 30.november 2021.

      Rtv, leglo, potomci Ozne.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 16:22 30.november 2021.

      Adamić, ti ne boš nikdar enakovredno informiran, ker si nepismen in nisi zmožen dojemanja trenutne stvarnosti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.