Slovenija
497 ogledov

Dobil dve službi brez razpisa

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majstor Drakulić 14:10 28.februar 2013.

    Itak, tatice zrihtal. Me zanima, kake praktične izkušnje v varnostnem polju ima? Je bil kdaj na misiji, delal kot obveščevalec? Je sploh kdaj držal v roki pištolo? Tko k sestri, k je tok sposobna, da kot častnica ne zna dva ...prikaži več stauka tvorit v intervjuju....

  • Acolyte 09:31 03.marec 2013.

    Samo predstavljamo si lahko, kako je mladenič lahko opravljal naloge svetovalca ministra za obrambo, glede na to, da je diplomiral leta 2007. Potem pa mu je politika takoj zagotovila dobro plačano službo za nedoločen delovni čas (in smo spet dobili ...prikaži več enega birokrata več). Njegova diplomska: http://dk.fdv.uni-lj.si/diplomska/pdfs/kavar-andrej.pdf Slovenija se ne more več primerjati niti z Albanijo, kaj šel z državami NATA kjer naloge svetovalcev ministra opravljajo izkušeni generali: http://www.president.al/?p=1336⟨=en

  • marjan 08:03 28.februar 2013.

    Kaj govoriš neumnosti. Po mnenju stroke je FDV kadra še premalo in je treba vpis povečat.Kaj si zamudil vse proteste proti ministru Turku, ki se je boril z mlini na veter.

  • dragec 09:07 28.februar 2013.

    kaj je janševci in NSI ovci, vidite kakšna sranja delajo vaši puleni.

  • bojovi 10:09 28.februar 2013.

    Janšizem.

  • privat 12:55 28.februar 2013.

    jaz podarim 50% bruselske plače tistemu ,kdo mi zrihta posel ..kot svetovalec v EU zadevah!

  • dragec 13:42 28.februar 2013.

    Itak v MORS pride ponovno železna in bo spet postrojavala visoke častnike ter jim pojasnevala kako so nesposobni

  • dragec 14:28 28.februar 2013.

    majstor, ne lupetaj neumnosti, kdo pravi, da minister mora biti vojaški strokovnjak.

  • Majstor Drakulić 16:17 28.februar 2013.

    Itak Dragec, pravilno si ugotovil, v Sloveniji je ne rabiš biti nikakršen strokovnjak ...sam tapravo žlahto in veze pri Jajotu morš met in hopla:DD

  • tartufka2226 19:55 02.marec 2013.

    a zdaj ,ko bi mi lahko še zrihtal službo,me pa noče več poznat

  • Darko 16:41 28.februar 2013.

    Do takrat ko je kmetijski pospeševalec predsednik državnega zbora in premierka tektilna inženirka je vse ok.JM vsem

  • mihatirs 07:33 28.februar 2013.

    Človek naredu klinčev FDV in je bog v tej državi...zato pa je tko kot je! Namesto da bi državo vodili strokovnjaki ne pa ljudlje k so ubistvu naredil dve srednji šoli!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.