Zdravje /zdravje/aktualno
9986 ogledov

Dobra novica: Razvili zdravilo, ki se lahko bori proti covid-19

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • popokatopetl 16:05 09.julij 2020.

    Fajn bi bilo če bi bilo res kaj na tem... rezultati testiranj zdravil za C19 so radi zelo odvisni od populacije bolnikov v testu.

  • Snežinko 07:07 10.julij 2020.

    In kdo bo verjel rusom, da je cepivo varno? Testiranja trajajo malce dlje, nekaj let in ne mesec, dva. Noben trenutno ne ve, kakšni so stranski učinki...

  • Avatar right
    right 13:17 09.julij 2020.

    in kaj o tem pravi mafijozo Pedros iz WHO? bo kaj pospravil v svoj žep?

    • Avatar Leon
      Leon 13:46 09.julij 2020.

      Kakšna je razlika med temi fundacijami ? OZN,WHO,UNHCR,RK ,Karitas ....Samo imena direktorjev so različna ,vse obvladujejo vladarji sveta . Ali misliš ,da je pri nas kaj drugače ?

    • SonnyBlack 14:03 09.julij 2020.

      v danasnjih casih s taksno tehnologijo... je tako zdravilo izumljanje toole vode... point je samo v tem,kak spioat cim vec gnara...raznoraznim mogotcem,ki se imajo za vladarje sveta...naj se jebejo s to kemijo lepo,in se naj pikajo sami,ce jih je tak strah

    • mph 14:26 09.julij 2020.

      Osebno mi je bistveno bolj všeč mr. right s piko. :-)

    • SonnyBlack 15:05 09.julij 2020.

      se marsikomu da klonirat tukaj...dolocene ljudi...sicer ne vem kak jim to uspeva...ker so tudi mene ze,ampak mi za to ni mar😆😆 to mi samo pove,kaksne ljudi ima nasa drzava...sploh ni cudno da je stanje pri nas taksno kot pac je...kakrsni ...prikaži več drzavljani...taksna drzava😆😆

  • Avatar Elilenna
    Elilenna 01:04 10.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.XXdate.pw

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.