Avto
20012 ogledov

Tako vas bodo letos "lupili" v Bohinju

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 08:24 15.februar 2018.

    Prvo naj tisto bohinjsko ciganijo uredijo po vzoru Švice, avstrije,... potem pa naj še kaj pokasirajo. Tipična slovenska folklora.... ropaj kjer se da.

    • klincek 08:53 15.februar 2018.

      Ti cigan kar doma bodi.

    • Avatar Leon
      Leon 09:04 15.februar 2018.

      Se strinjam ,da Bohinj ničesar ne ponuja razen tiste vode in hribov ! Seveda pa to mastno zaračunajo ! I FEEL Slovenija .

    • maresem 09:17 15.februar 2018.

      Klinček... ne boj se, ne zahajam v to tvojo ciganijo.

    • Papaja Popi 09:22 15.februar 2018.

      Leta nazaj, ko še niso pobirali parkirnine v Bohinju, smo bili po 2-5 na mesec v Bohinju. Pozimi in poleti, ne glede na vreme. Sedaj, ko pobirajo parkirnino smo tam približno 1x ali 2x na leto. Tudi turisti, ki dobijo ...prikaži več kazen za parkirnino , jih ne bo nikoli več na obisk.

    • tomaz 10:20 15.februar 2018.

      Prav zanima me kako bi javkali, če bi parkirali na vašem dvorišču...

    • Avatar Leon
      Leon 10:24 15.februar 2018.

      @tomaz .....v pravnih državah imajo tudi to urejeno ! Zakaj pa v Švici nihče ne parkira na tuji lastnini ?

  • andrej595 11:08 15.februar 2018.

    Bohinci so bli od nekdaj posebni. Jst sm kakih 15let nazaj avto pustu nekje sred neke gmajne in šel pol ure peš. Sred ničesar. Pridem nazaj pa listek,.... Od takat me tam niso več vidl.

    • Avatar praufo
      praufo 12:25 15.februar 2018.

      verjetno si parkiral na privat parceli, kazen je pa pokasirala občina, lastnik ne bo nikoli vedel, da je nekoč nekdo parkiral na njegovi parceli ... temu se reče odnos do privat lastnine, ki postane občinska ko gre za parkiranje

    • Avatar krojac
      krojac 14:10 19.februar 2018.

      Nobene škode.

  • Jožef Koprivnikar 09:36 15.februar 2018.

    Potem pa se bodo pametnjakoviči spraševali zakaj je padel obisk.Takšni ukrepi odvračajo turiste, sicer pa naj imajo svoj red, ki bo na kraju najbolj škodoval njim in ne turistom ki jih bo vse manj.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:52 19.februar 2018.

      Potem bodo pa zahtevali pomoč države in nas davkoplačevalcev,ki smo v teh krajih NEZAŽELJENI!!

  • Jože Bele 13:46 15.februar 2018.

    Lepo prosim, da pred bohinjsko dolino postavimo mitnico in vsem Bohinjcem zaračunavamo vstop v Slovenijo - očitno so že lepo navajeni, da nič ni zastonj !

  • Lavdan 10:55 15.februar 2018.

    V Soteski naj postavijo rampo in zaračunavajo vhod 100€ in izhod prav tako, pa bodo imeli mir pred nami in mi pred njimi.

    • Avatar praufo
      praufo 12:16 15.februar 2018.

      o tem sem že sam razmišljal, ampka glede na to, da na Bledu ni nič slabše kar se tiče parkinkasantstva, naj rampo postavijo kar na začetku Bleda

  • Marka Skace 12:41 15.februar 2018.

    V Maleziji vse povsod piše :Mamila so smrt. V Bohinju pa piše : ČE NISI IDIOT OSTANI DOMA ALI POJDI DRUGAM!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:38 15.februar 2018.

    Kdo normaln sploh hoče it v to vukojebino,saj porabiš pol dneva,da se prikotališ v ta konec?Mogoče je res lepo ampak tko pa spet ne,da bi si zaželel biti tam kar furt na furt!Naj kar bohinjci majo tist konc in naj ...prikaži več postavijo "bohinjski" zid okol in okol!

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:44 15.februar 2018.

    Bled in Bohinj sta začela "letati previsoko" upamo lahko,da se jim to ne bo maščevalo!! Sedaj se trudijo,da bi odgnali predvsem slovenske goste vendar se jim lahko zgodi,da jih bodo tudi tujci obšli!! Zelo malo nudijo za visoko ceno !! ...prikaži več Mene in moje družine NIKOLI več ne bodo videli ne hodim na dopust v kraje v katerih sem NEZAŽELJEN!!

  • Skipi 10:46 15.februar 2018.

    Glede nato da obitno noben Bohinc ki se ga te zadeve tičejo nima dveh možganskih celic vam predlagam naslednje. pred bohinjem naredite ogromno parkirišče, travnikov imate dovolj. Parkiranje po uri še bolje pa cel dan. Cena kakršno boste pač dali ...prikaži več v to mora biti vštet avtobusni prevoz do Bohinja in vožnja z avtobusom (ali vlakcom še bolje) zastonj. Avtobusi pa morajo vozit konstanto vse do Fužine in parkirišča pri savici in to ne eden ampak vsaj 2 še bolje več.

    • Avatar praufo
      praufo 12:22 15.februar 2018.

      točno tako, vsi bi imeli polne žepe cekinov na račun turizma, v katerega se skoraj nič ne vlaga ... tam kjer je množičen turizem, pritekajo soldi, ampak je tudi ogromno folka, lahko da bodo tole državico turisti poteptali, ali se ...prikaži več v čolnih utopili, ampak drugače ne gre, žal, lahko se pa zaprete in tuhtate od kod denar ...

  • srecnii 21:40 15.februar 2018.

    Mene polet ni v Bohinju je dokaj blizu Rabeljsko jezero pa nobene parkirnine, NIČ !!! Prideš tja, parkiraš in uživaš, ja dragi Slovenci to pa je Italija.

  • andrej595 11:09 15.februar 2018.

    Sej svoje cajte je bil brezplačen parkplac baje tm? Pa ni več?

    • Marka Skace 12:46 15.februar 2018.

      Nekoč za devetimi gorami , takrat ko v Bohinju še niso te obrali in barabini niso še živeli takkrat barabini niso ...

  • minimaxi 20:55 15.februar 2018.

    Bohinjci so poznani po svoji zabitosti in kravjem balu. Nic razmisljanja, le zaplankanost. Da bi pa zgradili garazno hiso,pa nau slo, ejga?!

  • Laznivi 12:46 15.februar 2018.

    Dokler bo bog dal dravlje da zapeljem do hrvaskega morja me slovenski oderuhi niso in ne bodo videli

  • Skipi 10:47 15.februar 2018.

    nadaljevanje.... Za vse ki ne bodo parkirali niti pa lahko zaradi mene napišete še 10 krat višje kazni kot jih predlagate.

  • smoljo 18:44 15.februar 2018.

    Naj si grejo pogledat "Orlovo gnezdo",kako imajo tam poštiman prevoz in koliko turistov je in nobene panike.Pa se parkirnine ne plačas,samo karto do vrha in nazaj ....

  • blueone 22:46 15.februar 2018.

    Saj bo prišel cesar Tonček, pa bo vse vredu :-)

  • kiltic 07:50 16.februar 2018.

    V TNP je ogromno naravnih virov za gradbeni material. Kako pričakujete, da bomo bohinjci živeli od tega, če ves ta promet ovira naše bagre in tovornjake. Človek ne more niti v miru delat, zato je treba tele turiste omejit in ...prikaži več jim pokazat, kdo je tukaj gospodar.

  • klincek 14:17 15.februar 2018.

    Bogi močvirniki.

  • matermila 17:45 15.februar 2018.

    Kurz jih naj gleda

  • grega43 19:06 15.februar 2018.

    Bohinj in njihovi redarji si ga nej kar nekam zataknejo..mene ne bodo nikoli videli..požeruhi oderuški..grem.raje na morje kot pa tisti Bohinj hehhehe..kar visajte in nabijajte kazni v nebo...loleki

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.