Svet
37665 ogledov

Dobrodošli! Parkiranje 33 evrov, pica 32, ...

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • perhan63 12:46 31.julij 2018.

    ko jebe ljepo njihovo..jst mam gore..morja je pa še drugje vrh glave

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 12:01 31.julij 2018.

    Prav vesel sem da sem doma ,ne vem kaj treba nekam hodit na dopust pa da te izmolzejo do kraja da še mesece po dopustu se ne moreš stabilizirat.

  • alen04 13:56 31.julij 2018.

    Letos smo letovali na Elbi, 4 članska družina, komplet vse, ne tako kot sosed, ko ga vprašam kolk bo dal za dopust pa prbije letos pa so dvignal cene 750€ za 4. Ja kaj, vprašam. Ja apartma, aja, kaj pa ...prikaži več bencin, trajekt, cestnina, hrana...???? aja ne, reče, samo apartma. No to je to, mi smo za vse komplet odšteli 850€ iz Ljubljane. Apartma smo rezervirali tako kot že zadnjih nekaj let preko homeaway.uk. Mimogrede, bedni izgovori, ne poznam jezika....ne pridejo v poštev.

    • leonardov72 16:08 31.julij 2018.

      Sem pogledal to stran in ne najdem niti apartmaja ceneje od 80 evrov na dan za štiri člansko družino na Elbi? Ti si pa za vse (pot, hrana, bivanje, itd.) komplet odštel 850 evrov. Res me zanima.

    • Majazmaja 17:10 31.julij 2018.

      'Komplet' Elba za 850 eur za 4-člansko družino - to so kaki trije dnevi. Elba namreč ni tako poceni, kot hočeš tukaj prikazati.

    • alen04 08:27 01.avgust 2018.

      Ni res kar pišeta. Seveda so sedaj cene višje, kakor Januarja ali februarja meseca. Tako, da ne sodita nekaj za kar nimata podlage. Lahko vama na kak mail pošljem scan najema apartmaja, račun za trajekt, prehrano in bencin si pa ...prikaži veča sama izračunajta. Kilometrina Ljubljana-Piombino, tudi najdeta na spletu(Viamichelin). Je pa videti folšijo slovensko. Lepo se imejta še naprej.

    • leonardov72 09:39 01.avgust 2018.

      Oprosti ampak tudi ti nisi napisal, da si šel na dopust januarja ali februarja. In sem pač predvideval, da si bil sedaj na dopustu. In privoščim ti če bi za 200 evrov letov cel teden. Samo enostavno me je zanimalo ...prikaži več in sem šel pogledat kakšne so cene. Ugotovil sem, da ni tako poceni kot si napisal zato sem tudi vprašal. Po drugi strani pa je tudi primerjava cen izven sezone in v sezoni malo smešna. Tudi na hrvaškem dobiš januarja ali februarja apartma za dosti ceneje kot 850 evrov.

    • kapibara 11:48 01.avgust 2018.

      @alen - nisem ti fovš in ti privoščim ampak osebno, te ne zajebavam, si dal za vse to "od vrat doma- do vrat nazaj" 850 evr- za 4.. - Pa vsi stroški od "zadnjega zaklepanaj stanovanja, do prvega odklepanaj" .. ??

    • alen04 14:16 01.avgust 2018.

      Ne, pozimi sem rezerviral apartma (First minute) in trajekt. Za več vaju prosim pišita mi mail na;jazalen@gmail.com in vama pošljem pošljem kontakte in pokažem potrdila o plačilu, če je potrebno.

    • alen04 14:17 01.avgust 2018.

      Spremembe so dobrodošle, samo odločiti se je treba za tak korak, ne bo vama žal, sicer pa več na mailu.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 13:34 31.julij 2018.

    ko jih je vse po spisku njihovo blesovo more brezvezno

  • alen04 13:26 31.julij 2018.

    Žalostno je, da je še kar večina Slovencev letuje dol na Hrvaškem. Kot, da ni drugje tudi morja. Najbolj patetično v tej zgodbi pa je, da, ko jih vprašam zakaj pa ne drugam razen na Hrvaško, dobim še bolj patetičen ...prikaži več odgovor; ja kaj naj grem v Porotož ali kaj??? Smilite se mi vsi, ki ne vidite dlje od nosa res. Kako sploh lahko primerjate nekaj 10 km obale z nekaj 100-imi km???? Revčki ste bili, ste in vedno boste, pa plačujte saj ste si sami krivi.

    • Avatar praufo
      praufo 13:36 31.julij 2018.

      folk je tako programiran in to postane navada, kar je pa hudič spremeniti ... folk ne razmišlja in se ne ukvarja s svojim dostojanstvom ... mene so hrvatarji užalili, zato me ne vidijo več

    • miki1234 13:43 31.julij 2018.

      še bolj patetičen odgovor... ker je hrvaška obala tako lepa ;)

    • Avatar praufo
      praufo 13:52 31.julij 2018.

      klinc pa lepota, a naši hribi pa niso lepi ... ne vem kaj vidijo na raznih otokih, kjer rabiš plezalno opremo, da se spustiš v morje, same skale, na celotni obali težko najdeš tisto pravo plažo, vse ostalo je tako ...prikaži več kot je in tile hrčki prodajajo naravo, no sicer naredijo hotel, ampak za njih je trženje narave, s čimmanj vložka ... cigani na kvadrat ali na kubik

    • alen04 13:55 31.julij 2018.

      škoda besed za take, res.

    • jozicamurn 17:49 01.avgust 2018.

      Govorili bodo da je Hrvaška obala zelo lepa, zato ker lepših destinacij niso niti videli v življenju, zato se držijo tistega kar poznajo in kar so dejansko s svojo plačilno močjo sploh dosegli v življenju in to je radius 400-500km. ...prikaži več Življenje je prekratko, da bi bili na enem mestu, ko je pa na svetu toliko lepih destinacij. Potrebno je uživati in potovati tudi drugam in ne celo življenje posvetiti ustašaLandu.

    • alen04 09:09 02.avgust 2018.

      SE strinjam Jožica. Zato pa vsako leto dopustujemo v drugi državi (ne Hrvaški, seveda) in spoznavamo različne kulture, jezik, način življenja...itd. Vsi, ki trdite, da je Hrvaška oh in sploh, ter vedno primerjate Hrvaško z našo obalo ste veliki reveži. ...prikaži več Naših nekaj 10km obale primerjate z več 100-imi km, žalostno je to res žalostno, da ne zmorete primerjati ekvivalentnih držav med seboj. To dokazuje samo to, da res ne vidite dlje od nosa, Hrvaške pardon.

    • jozicamurn 15:36 02.avgust 2018.

      Bravo @alen04, ti si svetoven!

    • alen04 08:44 03.avgust 2018.

      Hvala Jožica, resnica je taka in konec. Ljudje so naprogramirani, da hodijo na isti kraj, državo vsako leto in konec. Njihov denar, njihova odločitev. Vprašajo naj se zakaj ne bi spremenili te navade in videli, spoznali, se naučili nečesa kar ...prikaži več jim je do danes bilo neznanka. Verjetno zaradi strahu pred...čim, nepoznavanjem jezika, poti,....??? Dajte no lepo vas prosim, danes vsi povsod govorijo vsaj angleško. Tako, da neki bedni izgovori, odpadejo.

    • jozicamurn 12:21 03.avgust 2018.

      Zato, ker so zaplankani in se bojijo iti v "neznano", ravno to je pa pogoj zelo lepe in dobre avanture, ko ne greš plansko!

  • Tojeto 12:37 31.julij 2018.

    Vseeno je poceni hrvaško primorje. Greš in plačaš za 1 teden, občutek pa , kot da si 1 mesec dol in samo čakaš, da se vrneš...

  • Avatar vec
    vec 17:57 31.julij 2018.

    na hrvačkop hodi na morje samo sociala, vsi ki kaj imajo imajo tam ali hiše ali vsaj stanovanja, barke pa množično premikajo v ČG ali IT, ker so kravatarji neketere storitve v marinah zadeve podražili napram lanski sezoni tudi za 100x

    • jozicamurn 12:25 04.avgust 2018.

      Tako je, sami Hrvati su nekje je to bila Crikvenica ali Makarska se ne spomnem točno, povedali svojim lastnim Hrvatom: "Ne mojte dolaziti, pravite gužvu ostalim turistima a i najmanje trošite", prevod bi bil "Ne prihajati, delate gužvo ostalim turistom ...prikaži več in najmanj zapravljate". Hrvati, ker se cenijo!

  • Majazmaja 16:17 31.julij 2018.

    Če je po neki storitvi preveliko povpraševanje, je normalno, da dvignejo cene. Kljub temu Hrvaška v primerjavi z drugimi destinacijami ostaja poceni, pa še lepa je. Sama trenutno drugo leto zapored raziskujem celinski del Grčije. Pred tem sem v nekaj ...prikaži več letih 'pregledala' Italijo od Ravene proti skrajnemu jugu, zahodno in vzhodno obalo, Sicilijo, Sardinijo ... Vse v lastni režiji. Francija je pa itak moj 2. dom zaradi očeta in smo jo prevozili po dolgem in počez ...

    • jozicamurn 17:45 01.avgust 2018.

      RazikujeŠ, musli vahabit-propagandist s slovenskim imenom na portalih, tako piše v mojem .txt še od prej in najverjetneje nisi bil v celinskem delu Grčije, ampak naj ti bo to ti celo lahko verjamem. Karkoli drugega je boljše kot pa ustašaLAND nategovalski.

  • Jasmine_Drummond 15:37 31.julij 2018.

    V tem mesecu sem na spletu delal 32458 $ in sem študent s polnim delovnim časom. Uporabljam spletno poslovno priložnost, o kateri sem slišal, in sem naredil tako veliko denarja. Zelo je prijazen do uporabnika in tako sem srečna, da ...prikaži več sem izvedela o tem. To, kar sem p0čell .... ........... ❥❥❥ ❥❥❥❥ ❥❥❥ www.Earn91.Com

  • kapibara 08:47 01.avgust 2018.

    ... Na Hvaru namreč cena ene cele pice doseže tudi 32 evrov, hamburger s krompirčkom 22 evrov...- Pa kdo jim je reku, da morjo to jest.. naj jedo potico+ pa polento z žganci

  • Avatar Leon
    Leon 14:45 31.julij 2018.

    Vsak odloča kam gre na dopust ! Naši politiki gredo večina na Hrvaško ,ker pač tam so njihove vile in vikendi zgrajeni v času delitvene bilance Jugoslavije ,razen Ivana in Zmageca ,ki gresta na albansko riviero izrecno radi hrane !

  • Metka Dare 19:03 31.julij 2018.

    dobrodošliiiiiiii

    • alen04 08:30 01.avgust 2018.

      hahhaha, bravo, plačajte in dobrodošli, hahahha!!!!

  • andrej595 17:17 31.julij 2018.

    Kava je espresso.... in ne exspreso, ekspreso, al karkol že vi mislte,da je.

    • jozicamurn 17:52 01.avgust 2018.

      Kava tam je najverjetneje ex-prezzo, ker ko dobiš račun se takoj spomneš prejšnjih cen nekaj let pred tem in se primeš za glavo zakaj si sploh prišel v ustašaLand.

  • bojan86 13:43 31.julij 2018.

    bolj blesavih komentarjev pa tudi še ne....

  • Pepe007 14:39 31.julij 2018.

    Reveži (umski seveda) so, ki hodijo na dopust zato, da varčujejo in se po portalih še hvalijo s tem. Na dopust greš, kamor si želiš in ne gledaš na denar ali pa ne greš. Jaz na morje grem, če gremo ...prikaži več z jadrnico. In Hrvaška je tam kar konkurenčna. V hotel ali apartma pa ne grem ne na Hrvaško in ne na Elbo.

    • kapibara 11:53 01.avgust 2018.

      Čudno: Na denar NE gledaš, če ga imaš.. če ga pa NIMAŠ, pa gledaš !!.. Hčero učim, kor so me odlično naučili : Šparaj ko maš- troši ko nimaš.. boš mela vedno dovolj.. - Voš pa mam za internet..

    • Pepe007 11:58 01.avgust 2018.

      Jaz se doma najbolje počutim. Kadar pa kam grem, pa ne študiram toliko o denarju, še manj pa, da bi drugim solil pamet, kam naj gredo, kar je slovenskih portalih reden pojav, ker ljudje zaradi nesposobnih slovenskih politikov ne prenesejo ...prikaži več Hrvatov. Morali pa bi študirati, koga so volili na volitvah.

    • jozicamurn 12:22 04.avgust 2018.

      Mi v načelu ne prenesemo Hrvatko tako ali tako tudi brez "politikov", kot si zgoraj omenil, naša dobra volja je, da jim naredimo to čast, da jih pa malo prenesemo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.