Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
23191 ogledov

Dobrodošli nazaj v Jugoslaviji

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jeannette_Ross 10:49 08.junij 2022.

    Google zdaj plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro za spletno delo od doma. Moja zadnja plača je znašala 18.537 $ od tega lahkega in preprostega dela. To je neverjetno in dobički so neverjetni. ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Monica_Coleman 14:50 09.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • tomaz43 10:12 21.julij 2022.

    Ko sem bil mlad, v Jugi, sem z veseljem raje malo počakal, kot pa dodatno plačal za storitev, prevoz,... Danes pa mi bolj manjka čas, kot denar. Pripravljen sem plačati dodatno za hitrost obravnave.

  • igorgeus 15:57 17.junij 2022.

    ze mogoce, da si v jugi cakal na avo, ampak tudi sedaj na vse cakas. ali lahko kdo rece, da v tem takozvanem opevanem kapitalizmu ni cakal vsaj 2 meseca na avto? kuhinjo? dnevno sobo? jaz sem 3 mesece samo na pisalno mizo.

  • rd2dmk2 10:55 12.november 2021.

    spoštovani novinar.. kako pa nekdo razmišlja kako se je delalo v YU, ko nikoli ni tega doživel? in kako smo delali takrat ? par-nepar. ja do avta nis prišel drugač kot preko zvez a naenkrat sta bila pri hiša 2 ...prikaži več avta. boni !!! če drugač ne , se kupilo en par avtomatikov ( moped od tomosa ) pa je bilo pri hiši nekaj več bonov. ne pozabit, takrat so nekatera podjetja imal svoj LASTEN javni prevoz. danes delodajalcu ni mar kako prideš na delo. eni želijo celo da se preseliš. pa..........

  • malarin 04:12 17.november 2021.

    Bolan naslov ...od bolanega avtorja ....!!!!

  • luka115 09:27 10.november 2021.

    Bolan naslov ...od bolanega avtorja ....!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.