Šport
19211 ogledov

Američan udaril z vso silo: "Kdor tako misli, je je*eni idiot!"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 15:49 17.januar 2022.

    Včasih so izločali in zavračali bolne, danes pa Avstralija in Francija zavračata in izločata zdrave športnike.

  • rd2dmk2 17:12 17.januar 2022.

    mene zanima kolk jih bodo ujel na dopingu ?

  • SamoResnica 13:43 17.januar 2022.

    Ker so vsi tako pametni glede pravil, naj gre v državo jer imajo prepoved pitja alkohola na javnem mestu pit eno pivo. Pa bomo potem videli al se je fino držati določenih pravil ali ne.

  • h4ck3r 12:47 17.januar 2022.

    Zanimivo kako enostranski pomen in uporabnost ima ta besedna zveza "svobodna izbira".

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 14:11 17.januar 2022.

      ja izbereš lahko a ne,zdrav vglavnem ne boš amel nikamor.Ker danes velja rek,ni več zdravih ljudi samo nepregledani niso še vsi

    • satir 14:46 17.januar 2022.

      Na koncu boš svoboden samo še za naredit samomor, pa še to bo težko, ker boš imel stalno za ritjo nekoga, ki te ne bo pustil dihat in boš moral se strašno potrudit da se umakneš iz te civilizacijske norije. ...prikaži več Mogoče pride kakšen komet, da začnemo vse znova. Stvarnik je spet zasral zadevo, nikoli mu ne rata, vedno se stvar izpridi in potem potop in podobne. Šalabajzer neki...

    • h4ck3r 15:23 17.januar 2022.

      Saj pravim, ta zveza se omejuje samo še na zdravje oz. na covid, medtem ko vse ostale omejitve so sprejete, ker pač "morajo" biti. Torej zakaj ne smem vozit in pit? Zakaj moram plačevat davke? Zakaj sem kaznovan, če zganjam ...prikaži več ponoči hrup v naselju? Tukaj ni svobodne izbire? Povzetek, vedno so in vedno bodo obstajale omejitve glede na javno družbeni interes, tudi v Covid primeru, ker obstaja ta interes in ga večina tudi podpira.

    • rd2dmk2 17:14 17.januar 2022.

      h4 saj ti lahko zganjaš hrup ponoči, saj lahko tud pijan voziš,, samo ne se potem žalit, če te bom jest , ker mi boš šel na živce, lepo skratil za glavo, saj imam tud jest svobodo, a ne ?

    • h4ck3r 17:38 17.januar 2022.

      No to je point...če me ne boš ti, me bo pa policist in vsak mu bo pritrdil, da mi je prav, kaj pa zganjam hrup in vozim ponoči in z vsemi se popolnoma strinjam...pravila so pravila. Sedaj pa poskušajte prenesti ...prikaži več še vse na covid zadevo in si poglejte svojo dvoličnost. ;-)

    • rd2dmk2 09:31 18.januar 2022.

      h4 žal nisi dojel. jest nimam svobode da te skratim za glavo. pa tudi policjoto je ne bi imel, dokler ne bi to nekje določili kaj se sme in kaj ne. Recimo tako kot zvonenje z zvonovi v cerkvah. je ...prikaži več določeno kako, ampak eni imajo mal več zahtev in potem ti določijo kaj bo prav in kaj ne. Za začetek si preberi živalsko farmo.. vse živali so enake, samo ene so bolj enake..saj je nekako ta knjiga znastvena fantstika, ampak vseeno je poučna za branje, tako kot tudi kavelj22 sam iz čist drugih nazorov.

    • h4ck3r 09:50 18.januar 2022.

      Zanimivo kako si zašel s teme. Saj to je vsem znano da smo "vsi enaki, vendar eni malo bolj". Moj point je bil, da se pri določenih/novih stvareh vedno sklicujemo na svobodno izbiro, medtem ko pa pri že uveljavljenih nikoli ...prikaži več nobeden ne kriči, da nima svobodne izbire. Dobro da so se nekatera odkritja zgodila in uveljavila pred današnjim poneumljanjem ljudi v obliki spleta in družabnih omrežij. Saj bi drugače še vedno bili za leseno žlico.

    • rd2dmk2 10:01 18.januar 2022.

      h4 še enkrat ti povem, dobro preberi kjigo.. tam boš za čuda lahko ugotovil da so pravice bile določene na začetku in so do zadnje strani bile ( samo precej zbledele ) in tako je tudi v realnem življenju... recimo ...prikaži večo obstaja predpis da je potrebno med dvema delovnikoma imeti 12 ur počitka... pa ti povem da mnogo ljudi hodi na šiht mimo tega predpisa. zakaj ? ker pri uveljavljanju potegnejo "ta kratko". in za konec, tudi v knjigi se zve kako gre "napredek" naprej.

    • h4ck3r 10:36 18.januar 2022.

      Pravice in pravila, bi morala vedno biti določena na začetku, tako so vsi seznanjeni s tem in so za vse enaka, če se jih striktno upošteva seveda. Za 12 urni počitek med 2 delovnikoma, pa marsikdo niti ne ve, sam ...prikaži več sem izvedel šele po 6 letih dela. Je pa tako, da če ga želim uveljavljati, ga lahko. Ampak kot vsak delavec, hodim v službo zaradi veselja do dela in seveda plačila. Da pa lahko zjutraj grem ob 9 v službo namesto ob 6, mi pa prinese kaj? 3 ure bluzenja, ker tako ni nikogar doma.

  • mph2 14:20 17.januar 2022.

    Še en je*eni antivaxxerski idiot.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.