Magazin /magazin/film-glasba-tv
87 ogledov

Dokončni konec skupine Bijelo Dugme

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Azra Dramalija 19:08 17.avgust 2011.

    !...Bijelo Dugme, ki jo je pred dvajsetimi leti ustanovil glasbenik Goran Bregović." Bijelo dugme je dokoncno razpadlo pred pribl. dvajsetimi leti. Ustanovljeno pred priblizno 40-imi, dragi avtorju/ice clanka.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:09 17.avgust 2011.

    Če bi razpadli pred 35.leti ne bi blo škode!

  • krt 07:00 18.avgust 2011.

    Leta 1975 sem od prijatelja kupil rabljeno ploščo "Kad bi bilo bijelo dugme". Novinarka je skupino in vso mojo generacijo v članku pomladila za dobrih 20 let. Hvala.Gre za načelno novinarko, ki kljub vsem dosegljivim virom na internetu, ...prikaži več ki so njej (in vsem ostalim) na voljo, ostaja pri tem kar je zapisala.

  • dejo 07:52 19.avgust 2011.

    Škoda da so razpadli tudi pevci, saj so s svojim skupinami zelo dobro igrali komade Bijelog dugmeta. Moram pa komentirati članek novinarke, da Tifa ni želel peti v Vinici komadov Napile se ulice, Ako ima boga...Od vseh naštetih komadov Tifa ...prikaži več (v originalu) poje le Lipe cvatu, vse ostale komade poje (je pel) Alen Islamović.

  • klema 23:24 17.avgust 2011.

    malo vam nekaj ne štima v tem članku...razpadli so leta 1989 8se mi zdi), nato pa so se leta 2005 spet združili za 4 reunion koncerte. Zaradi velike uspešnosti le teh, so se vsi trije bivši pevci odločili, da ...prikaži več bi še dalje nastopali - in tako je nastala skupina Kad Bi Bio Bijelo Dugme (Bebek, Islamović, Tifa + bend). Potem so se še ti nekaj skregali in Željko Bebek je zapustil skupino, Tifa in Isalmović pa sta še dalje nastopala pod imenom Kad Smo Bili Bijelo Dugme.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.