Slovenija
961 ogledov

“Doktor, ne govorite resnice”

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • trajkovski.a.traikula 18:01 08.april 2014.

    Vam jaz nekaj o Likarju na kratko. Bil je gin. moje punce. Vname se ji žleza ne vem katera ker se ne spoznam vendar spodaj pač. Vse se je zgodilo zjutraj. Bila je še v službi. Komaj, res komaj je ...prikaži več prišla domov in se zvijala in po theh padala od bolečine, se odpravi v porodnišnico do takrat svojega gin. Likarja vendar slednji svojo pacientko odbije ker da potrebuje napotnico osebnega zdr. kateri takrat ni delal. Ko ga na kolenih prosi in se onesvešča od bolečine le privoli in jo operira.Zelo slabo narejeno vidno, zadebeljeno skratka nič lepo na pogled. Od takrat stalne bolečine na predelu operacije.Žal sem bil takrat službeno odsoten. Mogoče celo bolje ker bi mu izbil aroganco z obraza in to dobesedno.Moje mnenje je da je aroganten mazač ki je moji punci zaradi slabe volje slabo opravil delo zaradi katerega še danes nosi posledice. Dobro zanj da ga nebi znal prepoznati na videz.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.