Šport /sport/zimski-sporti
54 ogledov

Domen Prevc največji zaslužkar uvodnega dela sezone

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • goldfinger 14:04 19.december 2016.

    Ni problem v tem da športniki zaslužijo. Problem je v glavah slovenčkov, ki še niso na nivoju moderne tehnološke socialne družbe. Marsikdo gara za 5 x manj kot tile športniki. Pa njihovo delo zahteva prav tako odrekanje in čeprav ni ...prikaži več vidno je marsikatero potrebno še bolj kot delovno mesto športnika. In za ta nevidna delovna mesta je potrebno imeti IQ 160. Problem je samo to ker kratka pamet vidi samo kaj vidi in si ne zna nič globljega predstavljati. Ta kratka pamet bi dala samo športnikom, ker se kratka pamet fajn počuti doma ob pivu in v toplem socialnem stanovanju, ko gleda tekme

  • Papaja Popi 14:12 19.december 2016.

    Zmagohttp://www.mladina.si/177852/objavljamo-massijevo-pismo-smucarski-zvezi-slovenije/

  • Papaja Popi 14:12 19.december 2016.

    sprehajalechttp://www.mladina.si/177852/objavljamo-massijevo-pismo-smucarski-zvezi-slovenije/

  • Zmago 14:57 19.december 2016.

    Točno tak piše, kot je Masi tudi povedal !! Je le predlog in čisto nič več !!Včeč mi je pa Janša ob strani s Trumpovo frizuro !!! Cajtng, ki ni dober niti za r't brisat !! Bo pa ...prikaži več JJ nekaj twitnil, bo pa spet .......... ogenj v strehi.

  • Zmago 15:01 19.december 2016.

    Goldfinger ???

  • sprehajalec 16:04 19.december 2016.

    Pismo Massija Papaja Popiju. Dragi Popi, že dolgo spremljam trosenje tvojih laži po portalu Žurnal24 o meni in Tini. Opozarjam te, da bo nadaljne trosenje neresnic o nama urejal najin odvetnik Damijan Terpin pred pristojnim italijanskim sodiščem v Gorici. Massi.

  • oher.panties 16:09 19.december 2016.

    Ka je barabe slovenceljske...ka vas spet zanima kolko zasluži Domen?... Ka bi spet radi jemali bek?... Gnoj požrešni!!!

  • Papaja Popi 16:26 19.december 2016.

    sprehajalecVsi ti podatki so na netu in prosto dostopni vsakomur.Deluje samo kopi-paste.S tem je moja polemika z teboj zaključena.Seveda pa se lahko naprej pogovarjamo preko odvetnika.

  • McClain 18:19 19.december 2016.

    za njega se ve da ioma 4 jurje na mesec pa prdne al pa ne prdne v ror. Gnide pokvarjene pa tak nacionalni interes.

  • Marko Rossi 18:46 19.december 2016.

    Pa kaj skoz to nabijate, kot da gre kaj iz vaših žepov. Pustite ga, saj dela in služi za svoje življenje in s svojimi žulji. Vi bi se morali raje veselite uspehov, tako kot vsi mi.Sama fovšija, lahko vas je sram

  • MihaMB 19:03 19.december 2016.

    Mi smo res zajeban narod...prva misel je, koliko je nekdo zaslužil....da pa bi bister novinar izračunal, koliko ur treningov je Domen že oddelal pa bi bilo že pretežko...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.