Slovenija
415 ogledov

Domov, ker ni štipendij

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mm 22:01 12.april 2012.

    Bravo ! Imaš mojo podporo ! Uspešna bodoča odvetnica :)

  • t16 08:27 11.april 2012.

    najverjetneje nisi nikoli študiral, zato ne veš...

  • axl 08:31 11.april 2012.

    Kaj pa imajo druge države od naših študentov, ki jim tudi podeljujejo štipendije? Zaradi takih omejencev kot si ti, bi še vedno živeli pri mamicah.

  • Bozidar.Frelih 08:40 11.april 2012.

    Lej, mogoče maš v bistvu celo prav. Ampak tukej je en tak fajen zajeb s strani naše države. Najprej smo jim nekaj obljubli, pol pa od danes na jutri rekli adijo. Približno tako, kot če jest teb rečem : a ...prikaži več greš z mano v Ameriko? In pol te tebi nič meni nič nekega jutra fu..em v Atlantik.

  • krofeta 08:44 11.april 2012.

    Naša država naj najprej poskrbi za slovenskega študenta, da bo lahko doštudiral in živel dostojno življenje, na pa, da mora v prvi vrsti gledati, da bo dobil slabo plačano delo preko študentskega servisa, da bo sploh lahko preživel.

  • CastrumFF 08:51 11.april 2012.

    Točno tako! Prav je, da se štipendira tuje študente na naših Univerzah, vendar je treba najprej poskrbeti za naše otroke. Popolnoma razumljivo je, da se ob varčevalnih ukrepih, ki jih je napovedala vlada, varčuje tudi pri tujih študentih. Saj bodo ...prikaži več ti ukrepi prizadeli tudi naše otroke, a ne?

  • PPiikkaa 09:36 11.april 2012.

    Še to: znesek štipendije Erazem za slovenske študente v tujini je nižji, kot v drugih državah, lahko bi bil € 500,00 pa je samo € 320,00 - razlika je očitna!!!

  • axl 10:32 11.april 2012.

    Ste pa res omejeni.

  • Alena 11:03 11.april 2012.

    kako pa je študirala s 180,00eur? In ostali stroški?

  • juventus1897 14:48 11.april 2012.

    a si gledala film " Slovenka"?

  • luca 11:08 11.april 2012.

    Si res tak tepec ali se samo delaš. Zakaj misliš, da ZDA ponuja štipendije tujim študentom? Ker je to najboljši način, da pritegneš najboljše študente iz vsega sveta in nekaj jih tam tudi ostane, kar Ameriko, če pogledaš narodnostno sestavo ...prikaži več inženirjev, rešuje. Tako "gostovanje" ima še polno drugih pozitivnih učinkov, od večje prepoznavnosti univerze in s tem ratinga te rposledično boljših profesorjev in programa, do širjenja kulture in jezika izven svojih meja. Skratka nimaš pojma...

  • Arnolfus 07:58 11.april 2012.

    Naj mi nekdo prosim razloži, kaj imamo od teh tujih študentov Slovenci.-dobivajo štipendije-zasedajo študentska mesta na fakultetah-brezplačno se šolajo-naše znanje potem koristijo v svojih državahKaj, razen stroškov, ima od teh ljudi potem Slovenija? Če ...prikaži več študij primerno plačajo in se šolajo na svoje stroške, ne vidim nobenih problemov. Izsiljevanje in grožnje s tožbami proti državi, pa je kopanje lastne jame.

  • aljaž88 23:33 11.april 2012.

    po dobro napisanem komentarju na temo štipendij,mi avtomatsko vse zbriše...žurnal fukajte se v glavo in v pizdo materno za moj porabljen čas.Hvala in lep dan še naprej želimp.s.zdej imate pa vsaj kaj za zbrisat

  • boy 22:11 12.april 2012.

    če posameznik nekaj naredi, seveda takoj odgovoarja, država pa nikoli ne odgovarja za svoja dejanja. Upam, da vam vrnejo štipendije. Moje pohvale, Kristina, le tako naprej, imaš mojo podporo !PS: lepa, mlada in pametna :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.