Šport /sport/kosarka
47297 ogledov

Dončić je imel na neki točki dovolj, reakcija pa odmeva širom sveta

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 14:51 12.december 2023.

    Gledalci so del tekem, so del denarja. To je najpomembnejše. Dončić kot profesionalec, mora znati ustrezno "igrati" tudi z gledalci nasprotne ekipe. Ne želi si tekem brez gledalcev, ker bo to pomenilo, da ni milijonov.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 12:12 12.december 2023.

    Lahko se izgovori, da se preveč druži z Gabrielo...Ker, če nekdo posumi, da je Luka asociiral na šimpanze bo Woke garnitura organizirala javni linč..."Beli fant" primerja nasprotno ekipo s tropom opic...

  • miro8 14:16 12.december 2023.

    A če sem rasist in nestrpnež. Ja, sem. Pa kdo mislijo, da so vsi ti woke, pa lgbt++ in podobni, da nas bodo normalne, zakone spotujoče, pridne državljane j.ebali. NE bodo. Pa tudi vsi ti smrkavi, pritepeni migranti ne. Rezultat ...prikaži več bo ta, da se to ne bo končalo po mirni poti, ampak krvavo in zelo nasilno. Če oblasti ne bodo za naš denar sposobne uvesti red in mir, ga bomo pač morali sami.

    • Ender3D 14:39 12.december 2023.

      👏👏👏 bravo

    • AnGus 20:21 12.december 2023.

      Medtem pa na ljubljanski mestni hiši plapola mavrična zastava... Ko 1 % populacije posiljuje preostalih 99 %, pri čemer so vsi tiho, ker je to politično nekorektno.

    • Avatar Gustl
      Gustl 07:30 13.december 2023.

      Matr ste patetični. A vam pedri in lezbe vsiljujeo svojo agendo krvavo in z nasiljem? So vsi migranti smrkavi in pritepeni? Tud Slovenclni Karantanclni so bili enkrat pritepeni in smrkavi sem, od tam izza Krpatja. Kaj ti je kdo kej ...prikaži večj hudga naredil? A te je kdo neželejno po riti požgačkal, si zavohal zadah pritepenega in smrkavega migranta? Isto smrdi kot tvoj, če si ne umiješ žnablov rasističnih. Zapomni si, da si za severnjake tud ti nižja rasa, pritepena in smrkava rasa!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.