Šport /sport/kosarka
63073 ogledov

Dončićev dežurni kritik zavil na stara pota: "Luka je eden najslabših ..."

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MihaPu 15:53 24.avgust 2020.

    Bravo Luka, pokopal si jih s trojko ter zaprl usta raznoraznim nergačem.

  • marsal22 17:29 24.avgust 2020.

    kritike Skipa je potrebno jemati bolj v kontekstu TV šova ! Da se mu nasmejimo , ker poka take kozlovske , da vsi vemo , da se zajebava !

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 20:31 24.avgust 2020.

    [ Dončićev dežurni kritik zavil na stara pota: "Luka je eden najslabših ..." ] Nič ne bilo narobe, ko bi Bayless nadaljeval družinsko tradicijo in v restavraciji pekel čevapčiče, ampak očitno tudi za to ni sposoben.

  • Avatar Contilenna
    Contilenna 01:19 25.avgust 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Avatar Leon
    Leon 10:23 25.avgust 2020.

    Ta klovn Skip Bayless je podobno kot Janša ,ki pljuva po vsem s čim se strinja večina . Samo ,da se lahko pojavi na sceni .

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 14:44 24.avgust 2020.

    Sploh ni noben niti čudežen deček,bog košarke, čarovnik... .Je vredu,ni pa toliko kakor ga povzdiguje v oblake Slovenska propaganda.In mislim,da se bo že drugo sezono pokazalo,da ni tako dober.Jaz ga ne bi izbral,isto kot ga ni niti Divac,niti Kokoškov.

    • gregor51 15:17 24.avgust 2020.

      zafrustriranc...

    • 03a22797237ce84cc413aa3240ab4331bd637aab 15:21 24.avgust 2020.

      Kramp in lopata bi ti bolje sedla v dlan kot tipkovnica. Tvoji komentarji nakazujejo, kako ubogi si v glavo. V življenju bo za teboj le smrad , za tvojo rit pa bo skrbela socialna.

    • Luka77kral 18:14 24.avgust 2020.

      Zakaj mu ne privoščiš? Aja zato ker si podedoval slovensko foušarijo p.s. Jaz sem tut slovenc

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:29 24.avgust 2020.

      Prvo,ni res,da mu ne privoščim... .Ampak se mi zdi prevelika fama o tej "Kravi",preveč ga nekdo forsira,od prodaje športnih copat za 30.000Eur...,pa vse do propagande z njegovo mamo.Žalostno,da ga mamica spremlja pri teh letih... .Če bi se jaz odločal, bi ...prikaži več se za Dragića(res,da že malo v letih,pa vseeno),pol za "Tončka", pa pol za "Kravo". In kakor je zdaj polno pravljičnih novic o njemu,tako ga bojo lahko na koncu koncev popljuvali,da bo vse drugo samo človek ne. In če je toliko popularen kot

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:34 24.avgust 2020.

      AIR JORDAN,zakaj dajejo v Bags&More nahrbtnike,majčke,šolske potrebščine, zvezke...-70%,pa še zmeraj polno založeni...? In,če se fant trudi je pravilno,saj se zase trudi.Ni mi pa všeč kot oseba in ker je nekajkrat pokazal,da je grebator in zahrbten.

    • leonardo 07:43 25.avgust 2020.

      Pinko, tudi meni ni všeč ves ta cirkus okoli njega še manj njegova " mamica". Samo včeraj sem na naslovnici Žurnala preštel štiri naslove o njego vi veličini. Fanta bo to res veliko stalo živcev ko bo ta evforija mimo, ...prikaži več ker se malokdo uda v usodo, da je mimo. No, ampak to je druga zgodba in naj fant uživa in narod z njim, kajne?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 09:20 25.avgust 2020.

      AIR JORDAN se spomnim v 90-ih,ko so nosili po igrišču športne copate in niso bile poceni,pol kapice,drese Chicago Bulls... .Pol so pobarvali table,sredino igrišča v logo Bulls in Boston Celtics...,pa je en skoz kakor je vrgel na koš,"Webeeeerr!!!"... .Od "Čudežnega ...prikaži več dečka" nisem videl niti enega po cesti z Dončićevim nahrbtnikom... .Po tolikšni propagandi,hvaljenju,vsiljevanju v medijih...,sklepam da ga forsirajo kakšni vplivni jugovići.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.