Šport /sport/kosarka
15809 ogledov

Tako razkošno potuje Luka Dončić

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • prijatelj 12:41 17.april 2023.

    kaj se zaletavate v fanta, to je njegovo, pošteno zaslužil in še kdo na njegov račun, pošteno plača in to je to... kurvina fovšija - zdraharska novinarska---- JANKOVIČEV...,GOLOBOVIH: URŠK;NEMCEV:MESEČNIKOV: ITD SE PA NE DOTIKATE SERONJE....

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:10 17.april 2023.

    Razkošje gor al dol... Še vedno stalno nosi razočaran ksiht in pogled v tla. Nenehno pod pritiskom trenerja, soigralcev, javnosti.... Razkošje je iti sproščen v gozd na sprehod in se veseliti vsakega koraka, ptičjega petja, lepot narave....

    • ico8 16:25 17.april 2023.

      Ti kar ostani v tvoji gosci, pa praprot ne pozabi uporabiti, vsaj predno si zapres hlace…

  • Avatar Zala
    Zala 12:14 17.april 2023.

    Vsak cent je krvavo zaslužil in si lahko privošči nekaj udobja.

  • leonardo 13:26 17.april 2023.

    Ali naj špara za naslednike? Sedi na kupu denarja in šteje? Ilka je pred katastofalnim letom najela privat letalo v Ameriko, pa še milijona ni imela!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:23 17.april 2023.

    Tipična slovenska fousija!

  • brigita7 15:58 17.april 2023.

    Luka ve kaj dela. Naj uživa, ni edini v svetu. Končno eden najuspešnejši športnik Slovenije. Želim, da bi bila tudi naša Urška tako uspešna. Brez uspehov se vozi na naš račun na koncert na Dunaj, tudi Afrika ji ni tuja.

  • munja 15:00 17.april 2023.

    Kaj se vtikate v Luko, ki je vse zaslužil z garanjem. Povejte raje, koliko po nepotrebnem zapravi vlada, ki se obnaša, kot da ima nekaj sto milijard na računu!!

  • darefoks 16:52 17.april 2023.

    boli me k....c za to ovco

  • jjjaaannneeezzz 15:36 17.april 2023.

    S denarjem za najem bi bili poplačani vsi moji krediti in še bi mi ostalo za en dober avto. Aleluja.

    • ico8 16:30 17.april 2023.

      Ne jamraj, „jaz moram tudi imeti kot sosed“ je sport z tezkimi poskodbami!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.