Gorenjska
1481 ogledov

Dr. Iztok Podbregar dobil največ glasov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 07:50 01.april 2021.

    A si ti mogoče odpadli kandidat?

    • JZekspert 08:44 01.april 2021.

      Ne, nisem, s kranjsko Sorbono nimam popolnoma nič. Moti me, da na vodilna mesta pri nas (skorajda izključno) prilezejo ljudje brez značaja, ki se igrajo z življenji drugih. Moti me brutalna negativna selekcija na pomembnih področjih. Končno človek, ki naj ...prikaži več bi varoval državo pred mafijo, ne bi smel celo pomagat mafiji (in tobačna industrija je bila marsikje po svetu obsojena po proti-mafijski zakonodaji, recimo t.i. RICO act), ne mi rečt, da s tem pričakujem preveč?

  • JZekspert 22:45 31.marec 2021.

    Nova sramota za to državo. Samo pri nas je možno, da npr. najbogatejšo športno zvezo (SZS) vodi tobačni paštetar Smrekar, tale sovaš in udbovec Iztok Podbregar pa se je podobno izkazal, ko ga je strašno zaskrbel ''črni trg'' cigaretne droge ...prikaži več - on bi kar v nedogled oglaševal ta smrtonosni izdelek (ki ubije vsak dan 10 Slovencev). Gnusni plačanec pač! In take nevedneži še izvolijo. Na tak dan me je globoko sram, da sem Slovenec, ker so moji sodržavljani brez najbolj osnovne človeške etike!

    • Avatar Leon
      Leon 08:05 01.april 2021.

      Idiot .

    • JZekspert 08:17 01.april 2021.

      Nejasen si, človek, žališ brez osnove. Argumentiraj...Idiot- kdo, Podbregar? Še premalo si povedal. Plačanec, to pa je jasno dokazano: https://www.delo.si/novice/slovenija/zmanjsati-kajenje-in-obenem-zajeziti-crni-trg.html Koliko misliš, da je pokasiral - tega- krvavega denarja?

    • JZekspert 08:20 01.april 2021.

      Koliko je dobil (najbrž ne malo), da 100.000 Slovencev hrope in se duši v KOPB, da imamo kar 1.300 mrtvih na leto zaradi pljučnega raka (in še drugih najamnj 16 rakov), da ne omenjam, gangren, infarktov, kapi, impotence...? To so ...prikaži več vse posledice takih podbregarjev na ključnih mestih v državi, ki jim je denar nad življenji sodržavljanov! Isti mehanizem vidimo tudi pri koroni.

    • Avatar Leon
      Leon 08:45 01.april 2021.

      JZekspert .....idiot .

    • JZekspert 08:54 01.april 2021.

      Leon, ne poznava se, a za žalitve nimaš nobene osnove, niti argumenta, najbrž si pač le običajni pohlevni hlapček brez hrbtenice, ki spoštuje 'namišljene avtoritete', tisti zloglasni 'pridni Nemec', ki 'le' uboga navodila, zato ti bom kar takole, po otroško, ...prikaži več odgovoril: to si ti, kaj sem pa jaz?

    • Avatar Leon
      Leon 09:05 01.april 2021.

      JZekspert....tebe so večkrat precepili .

    • JZekspert 09:26 01.april 2021.

      A znaš sploh kaj napisat, recimo, če sploh veš, kaj je to - kak tehten argument, ali si na stopnji, ko znaš samo nekaj v tri krasne žalit, revček zafrustrirani s majhnimi kohonesi?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.