Avto
37163 ogledov

Država kupila tri BMW serije 5 po nori ceni

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:01 29.avgust 2017.

    Žal sam ne spadam med potencialne kupce BMW 5. Ampak vsak slovenski kupec bi moral od prodajalca zahtevati ceno, ki jo je dosegla država in če je ne dobi, se obrniti k drugi znamki.

  • jakec1575 08:44 29.avgust 2017.

    Ima se, može se. Ni važno kdo to polni in kdo je to spraznil. Pa še banke servisiramo. mi smo Črna gora v evropski uniji. Šverc komerc, status.

  • rogixl 10:24 29.avgust 2017.

    Naši državni uslužbenci se pa res ne morejo voziti v Škodah. Dajte no razumet.

  • Dusan Kokalj 14:38 29.avgust 2017.

    Naša vlada je skupek povarjencev in banditov.Počutim se kot da sem v culukafriji.

  • blueone 16:45 29.avgust 2017.

    Koliko bo stalo servisiranje teh vozil v prihodnjih letih oziroma stroški vzdrževanja teh vozil, to pa je sedaj vprašanje?

    • jozicamurn 08:43 31.avgust 2017.

      Pri bmw-u vedno nekaj gre in je avto več na servisu kot v voznem stanju. Mislim, da so celo alfe prehitele bmw-ja po kakovosti. Imela sem 318d in mi je pri 134.000km šla vodna pumpa, dihtunge (iztekalo olje, ...), kasneje ...prikaži več pa se ni hotel vžgati zaradi napake motorja. Po servisu pri naslednjih 2000km pa težava z airbagi in štarterjem, levo ogledalo je nehalo delovati in se ga ni dalo več elektronsko nastavljati. Avto sem prodala 30% pod ceno in sedaj šla v leasing pri Peugeot-u. Nikoli več bmw.

  • Avatar praufo
    praufo 15:37 29.avgust 2017.

    saj vemo kako je s to telovadbo, mutijo, gori doli, pa se hvalijo, pa še kaj ... no, samo nekaj se ne sme pozabit in to je - usluga, nekdo je nekomu napravil uslugo in ... za uslugo je protiusluga, ...prikaži več ja kaj pa drugega, državnim uslužbencem tistih nekaj jurjev ne pomeni nič, se pa hvalijo kako so poceni nekaj kupili a na koncu bo narod dvakrat preplačal ... odkrar velja zakon o javnem naročanju, se je domišljija javnih uslužbencev zelo razvila, javnim uslužbencem je za verjet manj kot ciganu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.