Slovenija
8054 ogledov

Država z macolo nad 16 tisoč kreditov v frankih

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • joze52 15:30 13.september 2017.

    40.000 slovencev bo tožilo VW, ker so lagali glede izpustov. Avto ni bil tak kot so ga reklamirali in to je zavajane. Čeprav se noben od njih ni odločil za nakup zato, ker bi bol ekološki in čeprav ravno zaradi ...prikaži več tega motorji zdržijo dlje, trošijo manj goriva in imajo boljše lastnosti bodo tožili za odškodnino v višini novega avta in bodo dobili. Vsem je jasno,da je zgolj in samo VW odgovoren. CHF primer je enak s to razliko, da mi smo se odločili za te produkte zaradi natresenih laži banke.

    • joze52 15:36 13.september 2017.

      V čem je naš primer drugačen? Pa mi ne zahtevamo odškodnin ampak samo pravično poplačilo... vabim vsakega od vas, ki ste tako proti da me poiščete na FB. Ni me treba imet za prijatelja ker so vsi posti javni in ...prikaži več si lahko preberete vse dokumente potem pa vas pozivam, da prav tako z dokumenti argumentirate. Mimogrede po korporativnem pravu kar ve mama se smatra, da ve tudi hčera.. imejte to v mislih, ko boste brali. FB: Jože Potrebuješ (denar)

    • joze52 15:39 13.september 2017.

      Ko pa pridemo do EU sodišča pa seveda ne bo samo izbris nepoštenega pogoja ampak tudi upravičene odškodninske tožbe in to vse na bremenih davkoplačevalcev. Jaz tega ne želim. Pa vi?

    • cogocogo 19:02 14.september 2017.

      in ravno to se bo zgodilo ,,zal ,lahko se sedaj branis ,a ti ni bilo nic cudno da si v zacetku imal dobicek ,to je kot borza ,,,ali kupovanje valute sam sem probal z kupovanjem kaj pridobiti a sem se ...prikaži večobiti a sem se tudi opekel ,samo pri frankih sem pridobil a vec izgubil pri avstralskih dolarjih pa zato ne tozim bank sem pac riskiral tako kto vi ,,a ni vsak kredit ze rizik ce ga ne mores odplacat ti pac vzamejo hipoteko ,in koliko tu izgubis ,,???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.