Slovenija
279 ogledov

Drago Kos je najbolje plačani svetovalec NLB

Komentarjev 67
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 11:10 24.september 2015.

    Jest in kolega delo ki ga naredi on, opraviva v pol leta in za nekje 2k mesečno + stroški ki nebo presegli njegovega mesečnega prejemka on NLB + bil bi efekt ali pa bi naju kdo pospravil.

  • Janch 11:51 24.september 2015.

    Seveda. Za 2 jurja mesečno bi ti osvojil 20 let izkušenj. Verjetn čez vikend. Tako kot bi verjetno brez težav vodil fuzbal reprezentanco, al pa jeseniški hokejski klub boljše kot vsi do zdej.Predlagam, da začneš pro bono z ...prikaži več osnovami - Kdo vlaga kazenske ovadbe? Najprej si razčisti to, potem gremo naprej na korak 2.

  • DasAuto 15:00 24.september 2015.

    En zastonj nasvet - vse te svetovalnice pustit pri miru in se takoj prihrani več kot 1,5 milijona, pa še vodilne menedžerje na cesto, ker so tako nesposobni sami vodit banko. Pol milijona se lahko za sponzorstva porabi, ostalo naj ...prikaži več se pa vrača v proračun, da vsaj kakšno drobtinico vsega vrnejo državi.

  • blueone 09:32 24.september 2015.

    zakaj ni svetoval Sparkasse, Sperbank, Bawag, Unicredit....?????? le zakaj ne...pred leti so dokapaitalizirali banko z mojim denarjem...davkoplačevalskim...saj redno plačujem DAVKE!!!!!!DOVOLJ JE AMPAK RES DOVOLJ!!!!!!!!!!

  • Janch 10:43 24.september 2015.

    FDVjevci (oz, FSPNjevci): Janša, Grims, Čus, Tonin, Mahnič

  • Janch 11:33 24.september 2015.

    Glavno vprašanje je, kdo jih je ODOBRIL, ne kdo dobil. Če niso odobreni, niso podeljeni. In te, ki so na NLB odobril kredite - te Kos išče.

  • Ludvik Miholic 14:27 24.september 2015.

    kaj jocete vsaj ste bili na referendu za samostojno Slovenijo in sedaj jo imate in ze zaprite gobce ce drugo neveste jas sem si sluzil kruh v tujini in sem si tudi zasluzil lepo penzijo in se kaj vec pa ...prikaži več zivim danes kot Svicar a viste si zeleli Svico a so vas prihiteli taki udbasi kot je kos,kucan,cerar,jansa in se cela elita to pa itak ze veste kdo zivi na vas racun orozje v roke ali zaprite si gobce

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.