Svet
3964 ogledov

Dramatični trenutki pred trkom: "Približuje se ladja, ki je izgubila nadzor"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Zebra12 07:07 27.marec 2024.

    Kapitan ladje je bil Ukrajinec .. in na v ukrajinskih medijih že pišejo, da se to zgodi, če ne daš denarja za Ukrajino.

    • stilist 08:42 27.marec 2024.

      Joj kakšne imaš, ti študent!

    • Nelaži 12:53 27.marec 2024.

      čudno, da razni "putlerji" še niso okrivili za to nesrečo Putina.

    • Idioti 21:27 27.marec 2024.

      Ne vidim in ne razumem povezave , niti namigovanja.

  • BenX 08:53 27.marec 2024.

    Ena stvar je jasna, ladja je namerno zavila v most. Kdo, kje, kaj, zakaj,... pustimo se presenetit.

    • stilist 09:10 27.marec 2024.

      Kako je jasno, če so imeli na ladji težave in piloti so bili iz pristanišča.

    • BenX 10:06 27.marec 2024.

      Morda pa težave niso bile naključne? Zakaj se je 9/11 podrla stavba sedem še vedno uradno ne vemo. Piloti so lahko bili kdorkoli. Varnostniki, ko je Epstein "naredil samomor" so tudi bili vse kaj drugega kot običajni zaposleni. Vgasnit luči ...prikaži več in rečt da gre za težavo ni nek problem. A ladjo poravnati za kakih 30 stopinj desno v most in gas do konca, to je pa šlo? Ne pravim kdo je bil in zakaj, pravim samo, da je trk nekdo izvedel namerno.

    • Idioti 22:12 27.marec 2024.

      Pikoti so bili na mostu ladje in ne v strojnici . V strojnici so bili pa naši z ključem 12-13 in 27-32 !

    • Idioti 22:24 27.marec 2024.

      BenX@ Ne mi ga srat s tem , da se ne ve zakaj so se podrle stolpnice WTC . Pojdi do gasilcev in vprašaj do kakšne temparature jeklo zdrži , predno začne trdnost popuščati . Zakaj sem pa jaz vedel ...prikaži večel takoj , da se bodo urušile same vase .

    • BenX 22:34 27.marec 2024.

      Idioti, ti res misliš, da se je po celi stolpnici jelko sesedlo v prah zaradi teh dveh frčeplanov? 😁 Sicer sem pa omenil zgradbo sedem! Tam ni bilo nobenega požara in letal. Če vse veš bi človek pričakoval, da boš ...prikaži več o konkretni stvari malo bolj informiran. Si sploh slišal za zgradbo sedem?

  • Nelaži 12:49 27.marec 2024.

    Glede na to, da smo po besedah vodilnih v WEF v informacijski vojni moramo besede Bidena obrniti na glavo, torej, da ni šlo za nesrečo ampak za namerno akcijo kabala mafije. Niti sanja se nam ne kaj vse sodobna digitalna ...prikaži veča tehnologija danes omogoča; daljinski izklop elektrike in krmilnega sistema na ladji je mala šala, seveda pa tudi izklop letal med letom in v končni fazi tudi vseh, ki imajo v sebi čipe.

  • Kmodri_ 13:19 28.marec 2024.

    Šlo je za nesrečo in nima nobene zveze z vojno!

  • Idioti 22:09 27.marec 2024.

    A jaz to dobro slišim in tako prijetno pada v uho , da je to izvozna luka za UTEKOČINJEN PLIN . Hahahahahaha mal boste Zahodna banda letos zmrzevali . Še jokal boste za Ruskim plinom . EU plinski terminali pa ...prikaži večpa tako pridejo na vrsto , ko in če D proda rakete UA !

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:49 27.marec 2024.

    Vseeno malo čudno pri vsej tej tehniki

    • Idioti 21:20 27.marec 2024.

      Na ladji in čolnu lahko v vsakem trenutku odpove kopča-sklopka -naprej nevtral nazaj - ali pa krmilo . Crkne hidravlika pa se slikaj . No to se da pa tudi namerno pokvariti v danem trenutku !

  • Idioti 21:34 27.marec 2024.

    Nikoli ne bom pozabil , kupiva jadrnico , se pripraviva opolnoči prvič za resno izplutje z namenom dirkanja na zadani ruti . V temi po nesreči stopim z eno nogo in malo teže na krmilo , ki se odlomi . ...prikaži več Propade izplutje in ob dnevni svetlobi ugotoviva , da je morje razžrlo medeninasto uho- ležaj in da je sama sreča , da sem stopil nanj, kajti odlomilo bi se nama sigurno , ko sva imela 30milj valove od zadaj .

  • Idioti 21:17 27.marec 2024.

    Lastnik MERSKa je Napolitanec , Napolitanci so pa vsi člani svoje Napolitanske veje mafije . Se pravi , da se da trk naročiti , samo zadosti gelta je potrebno ali pa protiusluga !

    • Idioti 21:25 27.marec 2024.

      Študiram tako sam za sebe , kaj bi se dalo za protiuslugo . Mafijec je tudi 80% lastnik Tržaskega kontejnerskega terminala . Kaj bi bila lahko protiusluga . Mislim , da bi bila lahko povezana z Luko Koper . Lahko ...prikaži večo se da potopiti 300m ladjo na vezu kontejnerskega terminala . Vse na tem svetu ima svojo ceno .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.