Šport /sport/kosarka
10712 ogledov

Draženova mama tik pred sinovo smrtjo dobila srhljivo svarilo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Silsiolla
    Silsiolla 00:45 09.junij 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke == www.Hosset.Com

  • berislav0 21:57 29.junij 2020.

    ALI NI VEČ DOSADNA TA DRAŽENOVA MATI. KAJ BOMO TO 50 LET ŠE BRALI. KOLIKO MLADIH JE PADLO ZA HRVAŠKO PANOBEDEN NE PIŠE O TEM. VERJETNO SO DALI VEČ ZA DRŽAVO KOT DRAŽEN.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 20:38 08.junij 2020.

    Ma ajde u pi**u materinu s tem Draženom.Polno jih je bilo boljših od njega.Pa začnimo samo z generacijo 90s/00s : Bodiroga,Divac,Danilović,Radmanović, Stojaković,Jarić,Rebrača,Paspalj,Đorđević, Koturović,Tomašević,Drobnjak,Čabarkapa, Gurović,Rakočević,.... .In ne mi skoz s tem jadnim Petrovićem,ko je bil nula proti velikemu Jordanu v Barceloni 92... .

    • Presvetli 21:39 08.junij 2020.

      Naštel si dobre igralce, vsi razen Bodiroge niti blizu Petroviča,tud zelo dober Đorđevič niti blizu, da ne omenjam čabarkape, tomaševiča!Naštel si same srbske igralce, tukaj me pa preseneča, da nisi naštel tri srbske velikane:Kičanović,Dalipagić in Slavnić!Ti trije se lahko res ...prikaži več primerjajo z Petrovičem, nažalost se nemoreta Bodiroga kakor tudi Đoŕđević ne, men zelo draga in kvalitetna igralca!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:54 08.junij 2020.

      Šel sem na brzino... .Saj sem napisal 90s/00s...Tisto,kar si ti naštel so 60s/70s... Naštel samo Srbske,res je.Po odpravi embarga,Evropski prvaki 1995,1997,2001, 1999 3.mesto... .Atlanta 2.mesto,Sydney 3.mesto.Svetovni prvaki 1998 in dramatično finale 2002.... .Kje so še kasnejši uspehi od mlajših selekcij... ...prikaži več.. .Bodiroga,Divac,Danilović neprimerljivo boljši in veliko uspešnejši tako v državni kot klubski selekciji... Radmanović, Stojaković,Jarić tudi boljši,

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:03 08.junij 2020.

      samo ne toliko kot prvi trije... .Ostali primerljivi s Petrovićem.To,da pa Hrvati njega kujejo v zvezde,to je pa njihova značilna Hrvaška samohvala.Ne rečem,da ni bil dober,toda na OI igrah v Barceloni se je proti Jordanu izgubil,tako ena na ena v ...prikaži več igri, tako kot super košarkar.Primerljiv kvečjemu z Kukočem,Radžo in ne z Magic Johnsonom,Reggie Millerjem in celo vrsto ostalih ZDA zvezdnikov... .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.