Slovenija
13598 ogledov

Dražil bo tudi T-2, paketi dražji tudi za pet evrov na mesec

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 10:30 01.junij 2022.

    Samo kartelno dogovarjanje, vsi naenkrat podražijo. Kot naftni trgovci. Inšpekcije pa nič. Važno , da so nas med gripo maltretirali.

    • igorgeus 13:26 01.junij 2022.

      Tako je. V Sloveniji prosti trg ne deluje. Edina rešitev za normalne cene je žal državna firma z določenimi cenami, ki pokrijejo stroške in plače zaposlenih. Drugače bo šlo samo še gor.

  • Uros 13:42 01.junij 2022.

    Vsi bi morali odstopit za nekaj časa od vsega,pol pa bi videli kak bi letali zadaj. Tako pa smo samo tiho oni pa si samo veselo bašejo vse

  • srecnii 08:00 02.junij 2022.

    Odjavis, tako sem naredu internet imam preko hota za brskat dost dela preko namiznega računalnika in še kliče mam neomejeno. Tv pa kdo ga še gleda

  • eminenca 13:57 01.junij 2022.

    človek kot bitje je izredno prilagodljiv, tako kot živali imamo sistem adaptiranja torej se prilagodimo, po drugi strani pa marsikaj vpliva na živčni sistem kar lahko spet povzroči tudi zasvojenost, kar je ZELO širok pojem ... sploh kakšna je razlika ...prikaži več me navado in psihično zasvojenostjo ... če nekaj nimaš , nimaš, če maš maš ... absolutno je lažje gor kot dol, ker padeš v delirij ... indijanci so živeli z naravo, pa tudi narava jim je dala malo za čvekat ... torej kdo ni zasvojen s tv

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:40 01.junij 2022.

      Jaz nisem ,že cca 5 let jo doma nihče ne gleda ,niti plačujem je ne razen obveznega rtv .edina izjema so smučarski skoki ,zato je pa tudi antena dovolj.Reklame so me dobesedno ob živce spravljale in tako smo se odločili ...prikaži več in zdaj je mir.Celo covid sranje nismo nikoli vidli ničesar in doma vse ok in nobeden cepljen in bolan.Okrog mene popolnoma druga slika ,zdaj se pa po trgovinah zombiji sprehajajo,narod je čist poblesavil,saj ne vsi ampak velik jih je .

    • eminenca 21:55 01.junij 2022.

      ni, pa nike, umiri se ... in uživaj v skokih ... ne vem kaj maš ampak lahko se odjaviš pa prijaviš , recimo poleti ni skokov , pozimi pa spet se naročiš , jest bi tko naredu, recimo

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 22:13 01.junij 2022.

      napisal sem preko antene nobene odjave in prijave ni,za rtv slo ne rabim nič,tudi čez splet lahko gledaš ,sam point je v tem da sploh doma ne pogrešamo tv-ja (programov) ,še facebook sem odpikal pred kratkim ,ker so začeli utrujat ...prikaži več z ničkoristnimi reklamami ,pa itak vsi lepijo poste kaj jedo in vsak premik objavljajo,čisto brez veze je postalo,sem tak tip ko se vsede v gostilni da ne buljim v mobi,nekateri pa še korake štejejo itd ?????

    • eminenca 23:16 01.junij 2022.

      glavno da maš dostop do neta, pa za karkol ... vse gre na net in skor vse je na netu ... no pa tud tale kako naj rečem ... pajzel za kritiziranje, ponavad se eni in isti jagamo ... pa kaj , nekej delaš

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:00 02.junij 2022.

      Na netu so blokade za oglase in dokler deluje je v redu,ne pa neumorno prikazovanje neumnih reklam,tv sicer lahko plačaš da nimaš reklam??? ,zanimivo a ne,a so tudi programi za en kurc.Ker te zanima kaj počnem,znajdem se po svoje in ...prikaži več to je vse.Kritiziranje in bentenje je pa slovenska narodna noša ,ni vrag da imaš kdaj prav,bognedaj da te kdo spoštuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.