Slovenija
148 ogledov

Drevja ne more sekati kar vsak

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Veteran 09:21 14.februar 2014.

    To je verjetno v ponos državi in posebno inšpektorju, ki se kiti s svojo inšpektorsko izkaznico ter se drži nesmiselnega zakona kot pijanec ploda - bedna vlada, bedni zakoni, bedna taka država in na koncu smo še mi bedni, ki ...prikaži več vse skupaj toleriramo!!

  • Miran Zabukovnik 13:54 14.februar 2014.

    saj bo bratuškova in njena kompanija šla čistit so za vse usposobljeni.za davek plačat pa ni treba bit usposobljen.ps na naslednjih volitvah pa iste kekce volite.

  • slamnati.jeti 08:25 14.februar 2014.

    Človek ne more verjeti kakšne zgodbe poslušamo v Sloveniji. veliko ljudi nima teh usposobljenosti (čeprav sem mnenja da bi morali imeti zaradi lastne varnosti) a vseeno bodo na tak način uničili majhnega človeka. Najprej mu je podrlo gozd , nato ...prikaži več ga ne sme sam očistiti in mora najeti delavce za kater tako ali tako nima denarja. Teptajmo človeka kolikor se ga da .

  • mb 10:49 14.februar 2014.

    Pa kaj si bodo še izmislilida srečam takega tepca mi bi kar sam dal potrdilo o usposobljenosti...še nek papir, ki ni od nobene koristi, samo zato, da nekdo nekje služina koncu bomoše za srat potrebovali potrdilo o ...prikaži več usposobljenostidežela butalcev

  • Anton Koncilja 11:18 14.februar 2014.

    Inšpektorji in birokrati naj čistijo, mi bomo pa proslavljali, ko bo kakemu na glavo padlo drevo.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:22 14.februar 2014.

    Ali to pomeni, da po novem niti v svojem gozdu ne smeš več sam podirat in čistit drevja, če nimaš neke licence??? Pa prosim lepo kaj se gre ta država??? Jaz sem že kot 12-letni mulc v gozdu sukal sekiro ...prikaži več in čistil vejevje sedaj pa mi bo država rekla, da rabim licencno za čiščenje svojega gozda??? Če bo šlo tako naprej, mi bo država počasi še vrtno kosilnico prepovedala... kdo bo potem še sploh kaj naredil pri nas?

  • maresem 15:07 14.februar 2014.

    Pa kaj ni imel nobenega polena, da bi ga vsekal čez hrbet in to ne enkrat... Preklete barabe inšpektorske. Upam, da bo prišel dan, ko bomo lahko prosto po Prešernu obračunali s to bando, ki terorizira priden slovenski narod.

  • džems 10:34 14.februar 2014.

    Vsak ne more imeti motorke v rokah in žagati - veje pa lahko odstranjujejo tudi neprofesionalne osebe. Ko se sprehodiš po gozdu se sprašuješ: kdo bo vse to pospravil in kdaj???Po drugi strani pa poslušamo kravatarje na TV kako ...prikaži več se bo mudilo, predno nastopi obdobje podlubnikov...država, ki ji ni pomoči...

  • Jaka.marinsek 10:01 14.februar 2014.

    res sploh ne moreš verjet. Soočamo se s katastrofo apokaliptičnih razsežnosti ko bi morali sprejti odprtih rok vsakogar ki je pripravljen pomagati. Tako pa poslušamo o teh kvazi kavbojih s službenimi izkaznicami ki sredi vsega tega kaosa iščejo ljudi ...prikaži več brez formalnega dovoljenaja za delo z motorno žago. Drugače pa vsaka čast dotičnima dvema da sta se bila sposobna toliko zadržat da inšpektorja nista razrezala v koline. jst bi ga...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.