Slovenija
33 ogledov

Družina na robu preživetja

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 10:29 23.februar 2013.

    Kaj bi pa potem za Skandinavijo rekli, kjer ti dajo poleg trikrat visje sociale se stanovanje? Razmerje med socialo in minimalno placo je pa sem manjse kot v Sloveniji. "Zic" vi ste en navaden kreten (kar v medicinskem smislu) in ...prikaži več upam, da cimprej umrete.

  • zic 08:47 23.februar 2013.

    459 socialne pomoči?????? pa je to normalno...blagajničarke v šparu, delajo petke in svetke za 500....to je taka potuha za lenuhe, da jim ni para....verjamem, da je enim težko, 3/4 folka pa izkorišča vse, samo da ni treba delat......samo ne mi ...prikaži več govort, da smo bi res butli k sploh še hodmo v službo......saj ne morej verjet 459 socilane pomoči, za praskanje doma!!??!!?? I JA BI TATA!!!!

  • Kika 08:52 23.februar 2013.

    Pa pojdi ti delat z okvarjeno ledvico, srčnimi težavami, visokim sladkorjem in delno slepoto. Pametnjakovič!

  • zic 09:32 23.februar 2013.

    tele te je naredu...napisal sem, da verjamem, da je enim težko, 3/4 folka pa izkorišča vse, samo da ni treba delat...nauči se tele brat!!!

  • zic 09:33 23.februar 2013.

    nisem rekel nič za te dotične...govorim, da 3/4 folka izkorišča, da ni treba delat....smo država, ki podpira lenuhe, da se lahko vozijo z marcedesi.

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 10:27 23.februar 2013.

    Zic upam da cimprej umrete.

  • zic 10:39 23.februar 2013.

    no, tole so hude besede, zato se ne čudite, če vam bodo kmalu potrkali na vrata, ker vas bom prijavil!

  • titty 10:55 23.februar 2013.

    zic: srčno upam, da boš tudi ti v taki situaciji. Takrat pa....ne jokaj, delaj kot veš in znaš z vsemi boleznimi!!!!

  • Katya Notersberg 18:34 28.februar 2013.

    POMAGAJMOOOOO !!!!! :(((((

  • zic 08:48 23.februar 2013.

    + 240 otroškega dodatka??????? halo pa mi smo res butli da hodmo delat za 500, tile pa 459 + 240 za nič!!!!!

  • zic 11:05 23.februar 2013.

    vidim, da sploh niste raumeli....z vsem spoštovanjem do družine v prispevku....govorim, da država daje napačnim, nekateri delajo za 500 evrov petke svetke, nedelje, praznike.....nekateri pa, upam trditi, da jih je 90%, ki bi lahko delali pa izkoriščajo državo, hodijo na ...prikaži več izlete, vozijo se z dragimi avtomobili, nosijo položnice na rdeči križ ipd......nastradajo ga pa ljudje, ki resnično potrebujejo pomoč, kar se je zgodilo v tem primeru....praznijo pa vrečo tisti, ki se niti ne potrdudijo, da bi si našli delo in večina je celo ugotovila, da se jim ne splača delati, ker bi se jim tako začelo obračunavati vrtec, malice, kosila, tako pa je biti boljše na hrbtu države....vidim, pa da ste ravno taki skočili v zrak pod pretvezo, kaj groznega (vendar resničnega) sem napisal!!!

  • Anton Gerkšič 09:21 23.februar 2013.

    A se vi sploh zavedate kaj pišete? Si predstavljate kaj ta družina prestaja. Bolezen in revščina, najhujša možna kombinacija. @zic - Ti si eno navadno tele.

  • Kika 09:52 23.februar 2013.

    Jaz pa verjamem, tudi raziskave kažejo tako, da bi 90% revežev veliko raje delalo, kot da morajo hodit po raznih zavodih fehtarit za nekaj fičnikov! In kakšno je lahko življenje 4-članske družine za 500€, lepo te prosim? Res se pa ...prikaži več lahko vozijo z mercedezi, ja - običajno njihovi otroci s kakšne odročne kmetije pešačijo kilometre in kilometre v šolo po snegu ali blatu, oni pa cel dan razmišljajo, kje bi še kak dinar ZASLUŽILI, ne pobrali od države. Revščina se zadnje čase vse preveč enači z lopovščino, ampak tako pač je - riba smrdi pri glavi in naša država trenutno smrdi od zgoraj navzdol!

  • snoopy 11:17 23.februar 2013.

    no ob takih "debatah" lahko res vidis kdo ma use poslihtan u glavi in kdo ne ..use razumem da se nekdo "naslanja" na frizuro,barvo kože itd itd..ampak da pa take vn mečejo za ljudi ki so neozdravljivo bolni in le ...prikaži več oni vedo kakšen pekel prestajajo to pa je res višek nevem kako bi se temu "lepo" reklo ..ko bi najbrž z velikim veseljem taki ljudje radi delali pa karkoli le da bi lahko zasluzili a kaj ko je danes tako veliko bolezni ki ovirajo ze samo zivljenje cez dan..in potem se najdejo nekateri in trdijo da taki ljudje pa le izkoriscajo mislim absurdno ..nečloveško..!! kaj pa mi vemo kako je ne samo tej druzini danes je takih druzin na zalost kar ogromno le da ene se potuhnejo druge pa več res ne vidijo izhoda in obupano iščejo pomoč da bi lahko preziveli svoje otroke!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.