Slovenija
128 ogledov

Družino s štirimi otroki čaka deložacija

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Fulmmer 00:04 25.marec 2012.

    Ampak 1300€ marsikatera družina kjer oba delata ne dobi....Stanovanje za 700€? Večina trosobnih stanovanj v Ljubljani je po okoli 600€, ven iz LJ pa cene močno padejo....., sicer pa še eden, ki "glumi gljivu"....

  • rakun 14:12 25.marec 2012.

    Jah bosta še par otrok naredila, da bosta več € na mesec dobila, potem pa bosta tožila, da je država kriva. Otroci so velika odgovornost, predvsem denarna, je treba prej mislt na to, pa gumico nataknt...

  • nina 07:56 25.marec 2012.

    socialno pravna država kda se bomo zbudili in rekli dost vas mamo ali nismo več sposobni da ohranimo tiste pravice ki smo jih imeli koliko časa še nas bodo vlekli za nos tako družbo in zakone imamo ki peljejo naslabše ...prikaži veče ne na boljše pokličimo druge če sami nismo sposobni obračunat s to politično sodrgo ki nam laže krade in zavaja že 20. let.

  • Fulmmer 09:10 25.marec 2012.

    Draga Nina, opozoril sem na to da je v Sloveniji veliko družin, ki so zaposleni in so na slabšem, predvsem pa si lahko v dani situaciji prilagodiš življenje primerno dohodkom in si poiščeš cenejše bivališče. S primerom sem seznanjen samo ...prikaži več iz članka in ker sem prebral do konca, sem si ustvaril svoje mnenje. Drugače pa sem v zasluženem penzjonu, otroci pa so že pri svojem kruhu, starši pa žal pokojni....

  • nina 08:03 25.marec 2012.

    fulmer mej ti štiri otroke s tem denarjem me zanima koko bi šlo ali si pri koritu ali pa neveš da živiš kaj je življenje ker te podpirajo bogati starši.

  • nina 08:13 25.marec 2012.

    pobrat tajkunom in dati otrokom politikom stanovanja proč in za isto ceno v najem ljudem brez služb sa so oni zakuhali kar danes jemo naj pa še oni pojedo naj jim tekne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.