Slovenija
68 ogledov

Država ima 30 dni za izplačilo regresa

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • franke 18:29 16.april 2013.

    KAJ PA UPOKOJENCI ,KJE JE NAŠ REGRES.

  • Pepi 19:03 16.april 2013.

    Ne Gospot VIRAANT,to je dokaz o vaših napačnih odločitvah

  • dragec 21:39 16.april 2013.

    kaj pa mi policisti, vojska, zdravstvo.......nas je tudi pripadal regres. Kaj vsi posebej moramo tolžiiti državo?

  • sprehajalec 23:03 16.april 2013.

    Tudi jaz moram pohiteti in tožiti, dokler ta država lahko dobi še kakšen puf.

  • Šemefuky 21:03 16.april 2013.

    Ta prašičjeglavec PreVirant, ki se naziva za dr. prava očitno ne razume osnov prava ali je namerno s podporo ZUJF povzročil škodo državnemu proračunu. V normalni državi bi moral nemudoma odstopiti, saj problema ne more reševati tisti, ki ga je ...prikaži več povzročil. V naši Jebolandiji pa očitno taki prašičjeglavci odločajo o usodi ljudi in porabi velikega dela javnih sredstev. Kje so sedaj vstajniki, kulturni brezbrižniki in ostali trubadurji pouličnega rajanja. Odkar je Zokiboyeva banda prevzela nadzor nad našo usodo s SD-jevimi kameleoni in PreVirantovimi tremi profesorji pa je kar vse ratalo OK al kaj? PreVirant bo z Omerzeljem in Žagarjem proračunske miljarde za infrastrukturo pravično delil med njegove in PS-jeve oprode. Zopet bomo nekaj poceni naredili, kot avtoceste.

  • varan 20:04 16.april 2013.

    Virant je to z javnim sektorjem skuhal; to katastrofalno meneštro pa bomo pojedli tisti v ilegalnem (nejavnem sektorju).Gospodinje je herojsko odsekal veleum dr.Svetlik s Pahorjem na čelu; očitno jih je očaral četniški vojvoda.Sedaj so na vrsti še običajni ...prikaži veči upokojenci, ki ne da ne bodo dobili regresa, tudi penzije jim bodo zniževali, ker bo sicer zmanjkalo za večno privilegirane režimske služabnike in uradnike- upokojence pod posebnimi pogoji.Thacherizem bodo jutri pokopali.Mi pa se ga šele učimo.God Save the King

  • ac-dc 19:44 16.april 2013.

    Virantov največji problem je očitno pravna država. On bi vladal malo po svoje. Mimogrede, tudi meni je še dolžan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.