Slovenija
40 ogledov

Država vam ne bo pomagala

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 16:26 22.januar 2015.

    Edina pravilna odločitev.Očitno tajkunski lobi ni toliko varčeval v frankih.

  • puksicd 17:21 22.januar 2015.

    Jaz sem tudi že veliko izgubil pri trgovanju z delnicami, pa mi država ni pomagala. Tukaj je šlo za gemblerske kredite, kaj ti ni jasno? Če bi pa jih odplačali čez noč pa bi bilo vse ok ali kaj? Sicer ...prikaži več pa ta tečaj se spreminja, danes jokajo, že čez 2 tedna pa bodo lahko skakljali naokrog in se hvalili, kako hitro so odplačali kredit ...

  • svašta 17:44 22.januar 2015.

    ja, se strinjam. vendar, ko bo naslednjič treba dokapitalizirat kakšno banko zaradi tajkunov, se ravno tako ne obračajte na državljane. naj tudi v tem primeru potem banka odgovarja sama...

  • Marko Rossi 19:21 22.januar 2015.

    sploh pa ne vem zakaj nismo pustili da banke propadejo kot islandci ne pa da sem moral svoj denar, (pa čeprav temu rečejo državni denar) dati notri da te banke živijo. Konec koncev jih je tako ali tako preveč na ...prikaži več našem trgu sploh državnih

  • alfagirl 19:22 22.januar 2015.

    Če je nekdo vzel kredit vezan na švicarski frank je moral vedeti, da je kredit vezan na tečaj švicarskega franka in je moral prevzeti tveganje. Verjetno so bili krediti v frankih ugodnejši kot krediti v EUR, sicer se ljudje ne ...prikaži več bi odločali za te vrste kreditov.

  • puksicd 19:27 22.januar 2015.

    Tukaj pa se zelo strinjam.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:15 22.januar 2015.

    točn tko...tud banka je samo podjetje in vsako podjetje sme in mora propasti če dela izgubo.

  • Marko Rossi 16:42 22.januar 2015.

    Kdaj je pa država že komu pomagala, razen lopovom, tajkunom in politikom, ki nikdar ne bodo odgovarjali za svoja dejanja. Se pravi da je v naši državi najbolje lagati, krasti in nategovati ljudi po vrsti pa je.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 17:03 22.januar 2015.

    pričakovano..sej država ne more nevem kok nardit če ma evro. to so delno banke zakuhale pa naj še banke vsaj delno plačajo. ne more država za vsako privatno reč dajat dnarja. že za banke je bla napaka ogromna da je ...prikaži veče dajala. vsak pričakuje da se pobere denar za vsak premik državi ..sej pol pa ni čudn da imamo tako lukno. vsi vidjo državo kot vrečo brez dna...no razn takrt k je treba varčevat pa odžirat socialne pravice. Butast vseskp res.

  • Marko Rossi 19:19 22.januar 2015.

    moj odgovor je letel na to komu država sploh še pomaga razen sami sebi in vsem ki so pri koritu, se pravi vsi ki so bili kao pri neki čudni osamosvojitvi in prej in zdaj lahko delajo kar hočejo sedeli ...prikaži več ne bodo pa nikoli. kaj se bo zgodilo s tvoji delnicami oz frankom pa niti papež ne ve, kaj šele ti

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.