Slovenija
11670 ogledov

Ministrica: "Sem tujka, migrantka, čefurka in to je za SDS moteče"

Komentarjev 104
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Herkules
    Herkules 13:46 28.marec 2024.

    To, da si migrantska ćefurka je ravno GLAVNI in EDINI razlog, da si od levakov sploh dobila ministrsko funkcijo, zdaj pa jokaš, SD+GS politikantka oportunistična! Niso kompetence, ker boljših kot si ti je na stotine v Sloveniji! NISI DODANA VREDNOST ...prikaži več za Slovenijo, KAR DOKAZUJEŠ VSAK DAN! Go back to šiptarijo!

    • Ender3 15:03 28.marec 2024.

      Zanima me kakšno šiptarko imaš ti doma..Verjetno takšno, ki tudi podpira tistega s prištinskim doktoratom.

  • albert 15:29 28.marec 2024.

    Ko zmanjka argumentov se prelevimo v čefurke in jokcamo. V pravni državi bi morala dotična fasat kazensko ovadbo. Da so ženske moteče v politiki se strinjam. S svojim delovanjem v škodo davkoplačevalcev ne boste nikoli zaželene.

    • Grof 16:34 28.marec 2024.

      Ta čefurka, od danes naprej, je za Slovence čefurka, pred tremi leti je bila še cela ovita v črnino, sama očala so jo bile, sedaj pa afne gunca v rdečih salonarjih, Golob, Golob, same gnile pičke pol picmene si si obesil okoli vratu

  • Soljatar 15:39 28.marec 2024.

    teraj to nazaj za Makedonija...

  • Soljatar 15:48 28.marec 2024.

    naj gre raj na tržnico paprike prodajat, bo vsaj kaj koristi od nje...

  • atamama 16:21 28.marec 2024.

    Gospa, danes ste za govorniški pult stopila kot oseba, ki ima moč, denar in naj bi imela znanje, da se naredi napredek na področju, ki ga pokrivate. Žal je že Anrianič in sedaj vi dokazujete, da je to ministrstvo umetna ...prikaži več tvorba za katero se ne ve kaj naj bi delalo in v čigavo korist. Na koncu, glede na zakonske predloge, bodo zopet dobili vse ljudje, ki nič ne prispevajo osebno v davčno blagajno. Fej in fuj. Saj veste kako je bilo izobraževanje izvedeno, pot delitve gre zelo podobno, kajne?

  • Avatar Leon
    Leon 14:48 28.marec 2024.

    Ugotavljam ,da so danes pacienti psihiatrije imeli brezplačen dostop do interneta . Sedaj bodo lažje spali .😱

    • lojs 14:55 28.marec 2024.

      a to po sebi sklepaš?

    • dare326 15:00 28.marec 2024.

      Leon se onika.

    • Grof 16:47 28.marec 2024.

      Poslanec, rejenec, na tv jokal, moledoval,Darko Kranjc, kdo hudič, ga je potegnil iz dreka, sedaj v poziciji, možicelj, drkaðija v levo koleno Lene čefurke, zavaljene prasice v parlamentu, sramota, višek nesramnost, tudi preko trupel, za 1euro, pizda pokvarjena, …..Darko, danes ...prikaži večs in nikoli več, klopca te čaka v vsakem primeru…..

  • AnGus 15:58 28.marec 2024.

    Emilija, zelo enostavno povedano: odstopi, ker SI NESPOSOBNA!

  • greg2 08:20 29.marec 2024.

    Kaj ima JJ pri tem.Pogovor je o tej tujki s kupljenim državljanstvom,ki je čudežno postala ministrica.Kaj je,se je dobro sama opisala.Dodal bi še nesposobna in koristolovka.Ne vem,kako lahko vsem tujcem pustimo v Slovenski parlament.Še malo,pa slovencev ne bo več v ...prikaži več parlamentu razen takih,ki skrbijo le za svoj račun.

  • Avatar R_D
    R_D 17:02 28.marec 2024.

    Zaradi svoje nesposobnosti, ki bo kmalu postala legendarna, je zdaj začela igrati žrtev. Te že 1000x prežvečene levakarske fore so se že zdavnaj izpele. P.S. Sicer pa drž kar je povedala o sebi, čeprav ji porekla nihče ne očita. Grozljivo nesposobnost pa.

  • Grof 14:37 28.marec 2024.

    Tereza Novak, na neznanem kraju, ne razkazuj se javnosti, ker delaš sramoto celi familiji, povzpetnica s presušeno češpljo, Miroslav bajonet je premlad zanjo

  • andrej084 14:25 28.marec 2024.

    Pisec je pozabil na Ajanovicevo...

  • Grof 16:14 28.marec 2024.

    Svobodnjaki, prosti stavki za vas Lah in ostale leve zgube, so tabu, nimate svoje lajtunge, danes na interpelaciji Makedonke, berete, čitate rokopise blondinke Grgureviċ s pomočjo Jonasa s polno ritjo ivermectina, poslanka je pol pismena na nivoju Ptujake kokoši, ona ...prikaži večna baje dela, drugi pa delajo šov v parlamentu, gnoj od opice

  • radovednica 18:53 28.marec 2024.

    Kaj pa drugega si, nespoštovana pritepenka. Sramota za Slovenijo, da nekdo, ki očitno in vidno, slišno, govori oglato slovenščino ne more biti še kaj manj, kaj šele minister. Seveda si ena iz kontingenta, ki ga tukaj ne potrebujemo. Seveda je ...prikaži več tudi Dragutin Mate Hrvat, kako naj bo s tem imenom Slovenec, čeprav je kar nekaj ljudi s tem istim priimkom, vendar drugačnim naglaševanjem, v JV Sloveniji, avtohtonih domačinov. Mate z nizkim čelom, pa je vsaj lepo govoril slovensko.

  • bojan934 21:52 28.marec 2024.

    Idi domov med svoje pa boš domačinka najmanjši problem in to velja za vse ki se slabo počutijo v tuji državi.

  • borut08 16:38 28.marec 2024.

    Za politiko in državo je nesprejemljiva tudi resnica in neposlušnost.Zato so mi v UKCL po ukazu politike namerno uničili transplantirano ledvico z opustitvijo zdravljenja in neustreznimi odmerki imunnosupresivov.Poled tega pa je država istocasno zlorabila institucijo in so mi hitro pripisali ...prikaži več diagnozo psihoza oz.sizofrenija po ttansplantaciji ledvice da me prikažejo kot neveredostojnega govorca oz.pricevalca Glej moj FB.Instagram Borut Zabret.

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:10 28.marec 2024.

    Resno, kdo, razen njenega ožjega sorodstva, bi vedel, da ta gospa obstaja, (pa je celo ministrica na ministrstvu za katerega tudi malo kdo ve, da ga imamo) če ne bi izvedla posla z računalniki. Ker, kaj drugega, ne o njej, ...prikaži več ne o delu ministrstva nisem zasledil.

  • nostradamus 18:31 28.marec 2024.

    dobro vsi se strinjamo da je pac nepotreben nakup da ni nobenih rezultatov da se prekomerno in z lopato zapravlja davkoplacevalski denar vse to so realni ocitki mislim da do njene izjave danes kdo je od kod je pac ne ...prikaži več pije vode in ji do danes niso to ravno ocitali.

  • bojan934 21:46 28.marec 2024.

    v slovenskem parlamentu slovenci predolgo ste nas jahali vsi povprek,župani slovenci vse državniške funkcije slovenci.Kaj pa imamo mi? Kje v srbiji je slovenec v vladi,kje v makedoniji je slovenec v vladi in vsepovsod v bivši jugi-nikjer.Tako bi moralo biti tudi pri nas.

  • sandi76 19:34 28.marec 2024.

    Meni je moteče samo to, da se zapravlja milijone, potem pa razmišlja, kaj bi naredili z računalniki ! Popolna nesposobnost !!

  • Friderik1950 17:58 28.marec 2024.

    Mnogi imamo v drugi generaciji mešane zakone, pa se glih s tem ne hvalimo. Moj profeso za mehaniko pa je večkrat povedal, da je tehnik lahko tudi mutast, ne sme pa biti butast.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.