Avto
32 ogledov

Dva evra za liter je magična meja

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • soncnica 12:59 27.februar 2012.

    ubistvu se strinjam s tabo, ampak se pa ljudje tudi iz krajev, kjer so odlične povezave, ne poslužujejo javnega prevoza. Večina ljudi hoče bit gospoda, pa se vozi z avtomobilom, ker je pač avtobus ali pa vlak njim pod nivojem ...

  • focus 13:33 27.februar 2012.

    ceni bencina pri računanju stroškov, ki jih imamo s prevozom, ponavadi pozabimo dodat še ostale stroške, ki jih imamo z avtom. večino dejanska vsota vseh stroškov šokira, ko se je zavejo. lepo (&enostavno) se jo da preračunat z avtomobilskim kalkulatorjem... ...prikaži več http://www.focus.si/index.php?node=276

  • focus 12:47 27.februar 2012.

    V društvu Focus zbiramo pozive za boljši javni potniški promet po posameznih regijah in po celi Sloveniji. V začetku junija jih bomo posredovali pristojnemu ministrstvu. Konkretni predlogi so še posebej dobrodošli! http://focus.si/index.php?node=25&id;=1147

  • Biserka Brumec 08:09 28.februar 2012.

    jaz se še kako zavedam da ni pri avtu samo bencin strošek...kje so še potem servisi in vse ostalo....Ker se vozim iz Rogoze v Ormož - vsak dan...te stroške še kako občutim...ko sem želela v službo z vlakom...sem žal dobila ...prikaži več odgovor da prvi vlak zjutraj pride v Ormož komaj ob 7:45 h jaz pa začnem z delom ob 6 h....in tudi zadnji vlak gre iz ormoža v Mb ob 20:45 če delam popoldan...delam do 22:00 h . Torej kako naj uporabljam javni prevoz???? Tudi z avtobusom je nekako podobno :-/

  • Žurnalček 00:06 01.marec 2012.

    Samo zajebavajte se s ceno bencina , pa se bo ta trg zrušil, kot se je gradbeni.Manj denarja za ceste, manj vinjet, manj zavarovanj, manj kazni , kar bo dvignilo cene še višje vse do samouničenja cele panoge od proizvodnje ...prikaži veče vozil, do trošarin državi.. Jaz se že mislim , da mojega požeruha 11l/ 100km po mestu zamenjam za dizla z 5 litri in bodo moji prispevki državi takoj za polovico manjši.

  • Biserka Brumec 11:39 27.februar 2012.

    Nekateri žal nimamo možnosti izbrat javnega prevoza,ker so povezave javnega prevoza do nekaterih krajev katastrofalne....zato se žal ne moremo odpovedati avtomobilu...Naše politike pa je lahko sram.....imajo denar za stvari ki jih ne potrebujejo tako nujno...ni pa denarja za tiste ki ...prikaži več delamo za minimalno plačo....udarjajo z trošarninami tam kjer malega človeka še bolj vdarijo po žepu....barabe....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.