Slovenija
43 ogledov

Dva natega z dodatnim očetovskim dopustom

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • veber 12:14 07.januar 2016.

    Hvala za opozorilo, napako smo popravili. Gre za 25 dni manj neplačanega dopusta in 5 dni več plačanega dopusta, torej dvajset manj prostih dni.

  • Presvetli 10:54 07.januar 2016.

    Mi lahko prosim,tole razložite?Nateg številka dve: 15 dni manj neplačanega dopustaLani je imel oče pravico do 15 dni plačanega dopusta in 75 dni neplačanega dopusta, letos pa ima pravico do 20 dni plačanega dopusta in 50 dni neplačanega. ...prikaži več Ker jaz tukaj ne vidim 15 dni manj neplačanega dopusta!

  • Ivo 11:09 07.januar 2016.

    Po moje gre za tisto foro: "Ali v strjenem nizu ali po dnevih." Sicer pa... Me zanima ali bo kateri od očetov sprožil spor, če mu ne priznajo toliko dni kot novim očetom.

  • mucek4 12:28 07.januar 2016.

    Ne, da ne bi bilo treba pisati nove odločbe, ampak meni so rekli, da če se ne odločim za neplačanega se mu nepreklico odpovem.

  • mitjap 17:00 07.januar 2016.

    v Sloveniji skupinske tožbe niso dovoljeno oz. ne obstajajo.

  • mucek4 18:35 07.januar 2016.

    Koliko ljudi si ga lahko privošči. Malo. Ampak gre se za tvojega otroka. O dopustu smo se izrekli skoraj vsi. Koristil ga je pa redko kdo.

  • macola 21:34 07.januar 2016.

    Ma kaj jokate.....delat je treba! Koliko dni smo pa imeli mi, v devedesetih očetovskega dopusta???? Nič, zero, nula, njente....!!!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 02:28 08.januar 2016.

    Samo zato ker se ne reče bobu bob samo zato da se lepše sliši.

  • mph 15:42 07.januar 2016.

    Kje uspejo zbrat toliko nesposobnežev na CSD-jih je prehudo še za Murhpyja.

  • Mi Mamo 18:44 07.januar 2016.

    A so se pravniki skup spravl,pa pod mizo berentajo mal dons mal juter.Pol pa naj verjamem v pravno državo,ki jim je korist čim več spravit v žep.Ne rabim dopusta,gre se za poštenost,do slovenskih državljanov,in denar,ki je namenjen za teh pet ...prikaži več dni naj pošteno donirajo za bolne otroke ali ustanove,ki se ukvarjo z otroci.

  • Lučka Orož 14:53 07.januar 2016.

    "bi lahko" je podobno zavajanje, kot "niso izkoristili, oziroma o dopustu ni bilo odločeno z odločbo". nihče ni mogel izkoristiti neplačanega dopusta brez odločbe. torej bi lahko napisali samo to, da dopust ne pripada, če je bila izdana odločba ...prikaži več o neplačanem. izkoriščen ali ne, tu ni važno, ker je pomembna le odločba.3400 jih je v povprečju koristilo neplačan dopust na leto (baje); to je od 20.000 novorojenčkov skoraj nič. vsi ostali so ga pa imeli na odločbi...kdo si pa sploh lahko privošči ostati doma brez plačila? 3400 na 20.000 očitno. tako, da jokanje, koliko dni neplačanega dopusta bodo odvzeli je brez veze, ker si ga tako ne moremo privoščiti izkoristiti!

  • Hi5 15:59 07.januar 2016.

    No, izdana odločba ni enako kot koriščen dopust. Ker, večina jih je vpisala možnost neplačanega dopusta ravno zaradi tega, ker nikoli ne veš, če ga boš rabil ali ne. Kot drugo, zelo zelo pomembno pa je, da ljudem ni bilo ...prikaži več pravilno predstavljeno vse skupaj. Nobenemu ni bilo rečeno, da s tem izgubiš v letu dodatnih 5 dni dopusta. To bi moralo biti kristalno jasno vsakemu, pa so folk lepo nategnili. Zanalašč ali ne, efekt je enak. bo pa treba to popravit, drugače bo skupinska tožba, če bo treba tudi pred Evropskim sodiščem.

  • novispenjac 13:14 08.januar 2016.

    ČLANEK JE NAPAČEN. PRVA "NATEGA" JE NAPAČNA. GLEJTE URADNO POJASNILOhttp://www.mddsz.gov.si/nc/si/medijsko_sredisce/novica/article/1966/7840/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.