Slovenija
98748 ogledov

"Dvajset let smo plačevali, zdaj pa ne bomo dobili nič?"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • crniovcar 08:23 19.november 2023.

    Država, Banke in zavarovalnice ne delajo za ljudi !!!!!!!

  • sandi76 09:59 19.november 2023.

    Tudi vsi ostali, ki plačujemo dodatno zdravstveno zavarovanje, ne dobimo nič. Kvečjemu vrste pred čakalnicami !

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 07:48 19.november 2023.

    Kakšno poslovno sporočilo sporočajo bodočim vlagateljem ? Ne hodi v Vzajemno, pojdi raje drugam. Tudi jaz sem jim prispevala kar zajeten kupček svojega denarja, naj jim bo, saj bodo itak propadli oz. se prodali za drobiž.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 10:29 19.november 2023.

    Tisti , ki živite z iluzijo , da so zavarovalnice ustvarjene za dobrobit naroda oziroma posameznika , ste pač nepoboljšljivi optimisti , kar je seveda po svoje zelo dobro , samo včasih se pa pokaže , da je tudi nekoristno ...prikaži več in škodljivo. Sicer tudi sam nisem zelo oddaljen vseeno pa sem imel srečo , da sem zavarovan pri Triglavu in ravno v teh dneh so mi izplačali življensko zavarovanje , ki sem ga potem spet na novo obnovil. Nikjer pa seveda ne piše , da bo čez 10 let enako kot letos.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:33 19.november 2023.

      Mene so triglavci pred leti fino nasankali,ravno ko je trebalo izplačat,nikoli ni nobenemu preveč za zaupat

    • Vunny 21:55 19.november 2023.

      Enako, zato pa, triglav hvala, nikoli več ...

  • Avatar Leon
    Leon 07:02 19.november 2023.

    Kaj bi rada še zlato medaljo za vztrajnost ?

    • sršen 08:49 19.november 2023.

      Kaj bi ti rad...

    • Avatar Leon
      Leon 09:38 19.november 2023.

      Vsak naj si prebere kaj piše na polici o zavarovanju -tudi droben tisk preden podpiše .

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 11:27 19.november 2023.

      Leon, sladke besede zavarovalnega osebja jim zadostujejo, ko se soočijo z realnostjo, pa jokajo.

    • Avatar Leon
      Leon 12:02 19.november 2023.

      Uroš posledica tega so shodi upokojencev ob sredah pod taktirko pravnomočno obsojenega prevaranta.

  • rd2dmk2 10:22 19.november 2023.

    mene nekaj zanima pravijo da dodatno zdravstveno zavarovanje prinaša samo izgubo. zdej se pa neki deli ? zakaj se pa ne deli tudi delež pri triglavu in generaliju (adriatiku ) ? če malo prenesemo.. tudi NKBM je bila v minusu, ...prikaži več pa je bila potrebna dokapitalizacija, pa so delničarje zazlastnili in jo prodali za male denarje. zelo majhne denarje. že v enem letu je novi lastnik dobil kupnino nazaj. torej kako bo s temi zavarovalnicami. jest menim da bi zavarovanci morali le izgubo pokrit, ne pa dobit

    • janez.zalaznik 10:48 20.november 2023.

      Vzajemna ima poseben status, gre za družbo za vzajemna zavarovanja, ki je v lasti članov. Sicer pa so zavarovanci stranke, ki nimajo pravice ne do dobička niti jim ni treba pokrivati izgube.

  • bobubob 08:50 20.november 2023.

    Nihče ne bo praktično dobil nič. Oziroma le tisti vodstveni. Ja, pa vsemogočno in nedotakljivo 'zdravstvo', ki je že svetlobna leta oddaljeno od vsebine Hipokratovih besed. To je socializem, ki si ga volimo vsakič znova z obkrožanjem lažnivih predstavnikov svojih ...prikaži večh enih in istih skorumpiranih političnih družin. Lažejo nam, mi pa jim ploskamo ter budno pazimo, da naš sosed ne ploska manj. Kot da bi Orwell napisal 1984 kot priročnik za Slovence.

  • AN27 12:48 19.november 2023.

    Kaj pa, če bo na koncu izguba?

  • lojs 10:19 19.november 2023.

    ne vem kaj pričakujete, to ni nek naložbeni sklad ... a je pri drugih kaj drugače, triglav, generali?

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:34 19.november 2023.

      Najboljši naložbeni sklad je da si zdrav in to je to

    • lojs 13:56 19.november 2023.

      se strinjam, ampak tudi 100% zdravje ni garancija, da ne boš rabil zdr. storitev, mogoče niti ne po svoji krivdi, zato žal ne gre brez zavarovanja

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 09:25 20.november 2023.

    To je nekako tako,kot če v firmi daš odpoved,potem pa še odpravnino terjaš!!!

  • onxxx 17:14 19.november 2023.

    Briga me za tega malo drobiža važno je da govna izginejo iz obličja zemlje.

  • atamama 11:38 20.november 2023.

    Hahaha, spet špekulanti, ker so videli nekje bolje sedaj nič, pa vik in krik. Tako kot penzije privatnikov. Plačeveli najmanj sedaj pa bi veliko, fej in fuj.

  • Idioti 09:12 20.november 2023.

    Kdo vam je kriv ! Odšli ste drugam ,čao ! Bomo mi zato več dobil !

    • kapibara1 10:59 20.november 2023.

      Počak še mal na "več dobil"... nisi še dobil izplačamo !!!

  • kapibara1 10:57 20.november 2023.

    Če nisi na določen datum pri Vzajemni NE dobiš nič.. Pri Vzajemni kljub plačevanju DZZ si bil 3 mesece na suhem, predeno je valjalo..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.