Slovenija
5295 ogledov

Dve presenetljivi razkritji Boruta Pahorja

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 22:53 02.marec 2018.

    Veliki izumitelj, ni kaj! In vse svoje sposobnosti je pokazal v dveh funkcijah: kot predsednik vlade in kot predsednik države. Ni mi pa jasno, zakaj skriva, da je odkril tudi elektriko, motor z notranjim izgorevanjem in toplo vodo.

    • Žvižgač 23:32 02.marec 2018.

      Otroci imajo pač radi kotalke in ko dobijo rolerje so dosegli intelektualni plafon.

    • Avatar Leon
      Leon 09:35 03.marec 2018.

      Bolje ,da uporabljajo rolke kot pištole ..........bi rekli optimisti !

  • Žvižgač 21:28 02.marec 2018.

    Saj še danes kaže, da ni prav razvit, pa jim ima že 55. In nič ne kaže na izboljšanje. Res bi potrebno kaj ukrenit. Je pa žal s takimi napakami še mnogo preveč volivcev in drugih, ki jih je prizadela demenca.

    • brencl47 07:47 03.marec 2018.

      Kot vse kaže, je v rosnih letih vse prevečkrat padel na glavo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 05:55 03.marec 2018.

    Smetarček,krojač,mizar,železar etc. v glavnem taužentkunstler,ki se ne spozna edino na politiko in vodenje vlade,države!Tolk kolkor je on naredu škode,bi moral z velikim "osvoboditeljem" služit na Dobu in to doživljensko,klošar nesposoben!

  • jozicamurn 01:31 03.marec 2018.

    Sniffer kokaina na albanski plačilni listi, 10 eur plačuje za gram šmrka in lobira proti Srbiji ter ohlajuje odnose Slovenija-Srbija. Zanj ni politika, bolj mu je pomembna lastna rit in kako zgleda pred kamerami.

  • Avatar Leon
    Leon 18:40 03.marec 2018.

    Ali lahko pričakujemo performans Borut Pahor v več kopijah ?

  • irina 09:10 03.marec 2018.

    Toliko o resnici: "The single-wheel "quintessence skate"[9] was made in 1988 by Miyshael F. Gailson of Caples Lake Resort, California, for the purpose of cross-country skate skiing and telemark skiing training. Other experimental skate designs the years have included two ...prikaži več wheeled (heel and toe) inline skate frames but the vast majority of skates on the market today are either quad or standard inline design." wikipedia, ni primaren vir info,ampak za to bo ok

  • Avatar Leon
    Leon 09:33 03.marec 2018.

    Človek z narcistično osebnostno motnjo se znotraj sebe kronično počuti slabega in manjvrednega, zaradi česar v njem nenehno tli občutek sramu in tesnobe. Zato s samoidealizacijo in veličastnimi ali vsemogočnimi fantazijami o sebi pravzaprav prekriva prizadet občutek lastne vrednosti, zaradi ...prikaži več česar je še posebej ranljiv in odvisen od zunanjega potrjevanja......

  • borut08 23:04 03.marec 2018.

    Bolje bi bilo,da nebi nikoli govoril ampak samo kotalku isto Jansa.

  • Albatroz 09:37 03.marec 2018.

    jaz sem tudi pri treh letih imel idejo za pametni telefon in video klic ko sem se pogovarjal z kom in sem hotel pokazati sogovorniku na drugi strani kaj vidim ko sem usmeril slušalko v določeni predmet, pa ga nisem izumil.

  • tea83 22:55 04.marec 2018.

    Uuu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.