Slovenija
163 ogledov

Dve razsodbi o tem, kaj je slovensko mleko

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 07:37 03.april 2014.

    "od 10. oktobra alpsko mleko proizvajajo izključno iz slovenskega mleka"Kako dolgo ga pa bodo? Do prvega nihanja cene na trgu...

  • Žurnalček 10:49 03.april 2014.

    Jebite se eni in drugi , če niste sposobni SKUPAJ zagotoviti polnitvene linije v Sloveniji ! To mleko ni SLOVENSKO IN PIKA . Kaj se pa vi drkate med sabo z marketinškimi fintami , je pa vaš problem. In njihovo ...prikaži več Oglaševalsko Častno rasodišče bo rasojalo kaj je SLOVENSKO in kaj ni ! INŠPEKCIJA naj pove svoje , pa da vidmo kaj je res in kaj ni. Mal preveč si dovoli tole Marketinško združenje , mal preveč !

  • erikkk 10:00 03.april 2014.

    čer je nekaj pridelano na hrvaškem e zame to tuje mleko , čeprav "naj bi ga" uvažali iz slovenije. Kdo pa lahko z zagotovostjo trdi da ne pride do zamenjave ali mešanja ...Naši proizvajalci nas z poreklom nategujejo ...prikaži večo huje kot si mislimi ... kmalu ne bom več mel zaupanja v nikogar ...

  • Branko Brzin 12:43 03.april 2014.

    zakaj ga ne pakirajo na kitajskem da je še bolj butast

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 11:33 03.april 2014.

    Kakor koli,JE PREDRAGO.Čeprav iz eneka litra direkt od krave naredijo tri litre za prodajo.Lidel je zakon,vsaj vem da ne preplačam.

  • Žurnalček 13:38 03.april 2014.

    Drage moje Ljubljanske Mlekarne , po 60 letih je zgleda prišel čas , da vas zaradi vašega šušmarjenja dam na čevelj. Boste vi mene jebal in lagal Alpsko mleko iz Zagreba !! Marš banda ! Obenem objavljam povpraševanje po ...prikaži večo izključno SLOVENSKEM mleku , sicer ne v ogromnih kolićinah ampak 20 l na mesec Cenjene ponudbe z imenom vaše firme in trgovskim imenom vašega mleka , mi lahko sporočite tudi na tem članku. Tisti moment , ko so prodali Fructal , sem presedlal na Dano Mirna in moram povedati ,da so sokovi skoraj boljši od Ajdovsko-Srbskih. Mislim , da je par tehnologov pobegnilo iz Ajdovščine k Dani.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.