Slovenija
1080 ogledov

Dve strani Cirkusa

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • luna 08:27 08.april 2012.

    res ne vem, kateri kreteni izdajajo dovoljenja za obratovalni čas lokalom, ki so v stanovanjskem oziroma bivalnem okolju tam do 02. ali 04 ure zjutraj....takšni lokali bi se morali zapirati najkasneje do 22.00 ure in PIKA....o ostalem pa niti ne ...prikaži več bi pisal, ker lahko še sam kozlaš, ko vidiš kako se mladina, pa tudi kakšni odrasli obnašaja, sploh ni več nobene obzirnosti, kulture.....bolj kot se kretensko obnašaš bolj si frajer med svojimi vrstniki.....grozzzaaaa....

  • allstarr111 11:11 08.april 2012.

    Ta lokal bi mogu met dovoljenje do ure ko je bilo konec zadnje predstave Kina VIČ in takrat zapret, seveda se najemnikom potem več ne bi splačalo. Takšni lokali spadajo recimo v BTC

  • jaguzmile 11:35 08.april 2012.

    to se niso stanovalci pritožil ampak konkurenca

  • lojz27 11:57 09.april 2012.

    milsm, ljudje božji, živite v CENTRU PRESTOLNICE! dejte se mal poslušat, kaj zahtevate. najbolš, da se uvede policijska ura ob 22h za vse, da boste bogi reveži lahko spali:/ Absurdnost na višku... pejte mal po evropskih prestolnicah pa povejte, če ...prikaži več strogi center zvečer umre zaradi motenja spanja nekaterih ljudomrznežev!

  • piko 07:55 10.april 2012.

    lojz27 sem bil po dostih prestolnicah v evropi samo tam je drugače urejeno tam ni takega vpitja in razgrajanja tam se ne uničuje privat ali javna lastnina a zadaj naj po vaše kar mirno dopustimo da se razbija po ljubljanskih ...prikaži več ulicah in uničuje .Uvesti je treba hora legalis pa bo takoj mir

  • piko 08:02 08.april 2012.

    Stvar je sledeča odkar se je odprl klub Cirkus se je kakovost bivanja bistveno spremenila.Zato mi ne pravit da so naredili vse kar se varnosti tiče.Pred samim lokalom je že mogoče vse OK ko pa mladina odide iz lokala ...prikaži več pa je slika predvsem drugačna.Da ne govorim o vandalizumu pa bruhanju po pločnikih uriniranju glasnemu vpitju itd.Skratka dokler ni bilo tega lokala je bilo živlenje veliko boljše ko pa je sedaj.Ravno danes ponoči so nam vandali poškodovali vhodna vrata v hišo ko so se vračali iz lokala,me zanima kdo bo kril škodo????.Tako da mislim da bi bilo potrebno nekaj narediti s tem klubom ker tako naprej ne gre več.Mislim da si okoliški prebivalci tudi zaslužimo svoj mir.

  • piko 19:02 08.april 2012.

    Tukaj ni nebene zavisti glede na to ali kašnemu rata ali a res stanovalci zahtevamo preveč za ta ljubi nočni mir,me zanima kako bi se g.golob počutil ko ti kozlajo in urinirajo pod oknom.Ali sploh kdo preverja starost mladine ...prikaži več ko se jim toči alkohol mislim da ne ker je zaslužek na prvem mestu,tudi jaz sem bil najstnik ne dolgo tega nazaj pa nismo počeli takih stvari kot jih počne današnja mladina nismo uničevali javne lastnine ali razbijali ogledala na avtih in se drli kot bi te nekdo dajal iz kože tako da g.golob motorji so še najmanjši problem

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 08:48 08.april 2012.

    To je nujno zlo vseh urbanih sredin,otroci pijejo,ko bi cerkev prodali,starši pa verjetno ta čas vlečejo črtice na kakšnih fancy partijih.Vse bi blo OK,če bi starši otroke vzgajali tako,kot bi bilo potrebno,tko pa........

  • golob.bob 11:30 08.april 2012.

    bla bla bla.. slovenska faušija.. :) nekomu neki rata, je treba zapret.. :)) a ko se trenerkarji po trzaski gonijo z motorji in avtomobili 150-200km/h je pa vse vredu

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 12:05 09.april 2012.

    Se po eni strani strinjam, ampak me pa tudi moti kako se vzvišeno se obnašate ljudje, ki ne prebivate v Ljubljani oz. v centru - center je po vaše namenjen izključno vaši zabavi, stalni prebivalci pa naj se nekam slikajo ...prikaži več kajne? Sam recimo uporabljam čepe za ušesa in me promet in pijanci ne motijo več. Je pa res, da če bi ljudje iz alkohola prešaltali na travo ali kakšen ekstazi, bi bilo manj zdravstevih težav in več miru.

  • golob.bob 11:31 08.april 2012.

    bla bla bla.. v strogem centru ob ljubljanici so lokali odprti do polnoci in ni nekih problemov s stanovalci, zakaj bi torej cirkus max. do 22ih??

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 12:07 09.april 2012.

    Pa dobro, kaj vi ste si glavo v mladosti poškodovali, da konstantno takšne umotvore pišete?

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 12:13 09.april 2012.

    Sicer tudi mene motijo otročaji, ki se vozijo v preglasnih avtomobilih/motorjih, ampak "trenErkarjem" se reče trenirkaji, saj nosijo tenirke - ne gre za ženske trenerke, ki bi npr. trenirale ljudi. Sicer je pa to spet ena retardirana domislica raznih nacistov ...prikaži več v "karantaskih" preoblekah, ki želijo zakriti svojo homoseksualnost ali pa zlorabo v mladosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.