Zdravje /zdravje/aktualno
6927 ogledov

Dvig cene dopolnilnega zavarovanja napovedala še zadnja zavarovalnica

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Albatroz 17:17 11.oktober 2019.

    Prej sem plačeval dodatno zavarovanje in sem za vse storitve še vedno moral doplačati, sedaj ta denar strogo odlagam v ta namen 30€ na mesec in imam denar v rezervi ki je moj in se lahko prav tako porabi za ...prikaži več doplačilo zdravstva, razlika pa je ta da mi ga nišče ni ukradel.

    • 1537a9d7678739ca80df4bd60c9c52856f6ba1bf 20:21 11.oktober 2019.

      edino pametno, tudi jaz bom tako začel, bravo

    • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 20:30 11.oktober 2019.

      ko boste rabilo operacijo, ki stane 50.000€ in zdravila za 6000€ ali več bo prihranjen denar prenizek.....ker je to solidaren način in nekateri pa nikoli ne rabijo nič drugi pa večkrat........samo bedak tako razmišlja kot vi

    • Janez_53 20:43 11.oktober 2019.

      Bi te prav rad videl, kako boš jamral, ko boš v primeru kakšne operacije dalj časa v bolnišnici! Takrat boš doumel, kako si ga brcnil v meglo! Ni mi pa jasno, kam si hodil prej, da si "za vse storitve ...prikaži več še vedno moral doplačati"! A poznaš razliko med koncesionarji in tistimi brez koncesije?

    • Avatar vec
      vec 21:37 11.oktober 2019.

      V bistvu ima alba prav, in vse pije vodo ČE SI ZDRAV, ko pa si bolan, si pa v riti, poglej si cenik doplačil če nimaš dodatnega, da ti DR pritisk zmeri in mal posluša treba doplačat cca 5 eur, ...prikaži več kje so tu še previjanja, obsežni pregledi, specijalisti, RTG, EKG, MRI lahko kr bajto daš preventivno v oglas, ker stanovanje bo premal preden greš v bolnico, Tako da mi smo hujši kot USA če nimaš zavarovanja.

    • Avatar karjola
      karjola 06:39 12.oktober 2019.

      v bistvu bi morali vsi naenkrat prenehati plačevati za dodatno. marsikatera zavarovalnica bi začela prodajati jahte ....

    • Avatar Leon
      Leon 09:08 12.oktober 2019.

      Dodatno zavarovanje je natega ! Dodatno zavarovanje bi moralo kriti vse preglede, protetiko in optiko samo tako bi opravičila svoj namen . Levica zbira podpise za ukinitev . Podpišite .

  • sam50 08:52 12.oktober 2019.

    So morali samo malo počakati,da jih ne bi obsojali,da so se kartelno dogovarjali-naslednjič bo pa malo zamudila ena druga,pa bo spet vse v najlepšem žepu-pardon,redu....

  • Avatar Elikressa
    Elikressa 00:55 12.oktober 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.