Slovenija
833 ogledov

DZ podpira energetski dodatek za te upravičence

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 13:00 31.avgust 2022.

    Tukaj se pa strinjam s falango SDS in NSi. Delavec, ki dela in je na minimalni plači (po možnosti še samski), bi tudi moral biti upravičen do tega dodatka!!!

  • alen04 13:25 31.avgust 2022.

    Spet sociala in penzijonerji najbolje pridejo skozi. Mi na minimalcu z otroci....??? Dobro, da imamo opozicijo, da koalicijo seznanja z dejansko situacijo v državi.

    • groffriedrich 08:08 01.september 2022.

      Alen04!Vsako stvar je treba najprej skusiti!Imam 29 let del.dobe,zaradi bolezni pa sem izgubil službo in sem začasno nezmožen za kakršnokoli delo,že 5 let!!!Misliš,da je fino biti na sociali?Pozabi,ne želi si tega,da te doleti,kar je mene.SDS in NSI pa grdo zavajajo!Niso ...prikaži več realni in lažejo,kot pes teče.Vse bi jih poslal delat na tekoči trak v firmo,za minimalno plačo,da bodo videli,kako se denar služi.

    • alen04 11:47 01.september 2022.

      groff, tudi kakšna utemeljitev o lenuhih bi ti prav prišla. se strinjam, da se vse ne meče v isti koš, toda 95% je takih, kakor sem omenil. Daj bodi groff in navedi argumente za svoje trditve o sds in ostalih. ...prikaži več V nasprotnem si še eden izmed slovenskih hlapcev. BTW, sam imam minimalca, groff, morda se zaradi tega pizdim, morda bi bilo bolje, da bi bil eden izmed 95%? bo šlo

    • groffriedrich 12:59 01.september 2022.

      Dokaži mi,da jih je 95%,pa ti bom verjel!Vsi govorite na pamet,pa,tudi jaz sem delal 29 let za minimalca,nisi ti edini.Lahko pa greš na socialno,pa se sam prepričaj,kako je,ko te vsi čudno gledajo,kot,da smo vsi lenuhi.Bo treba kje drugje prikrajševat dohodke,ne ...prikaži več pri siomakih.To je samo za preusmerjanje pozornosti,sami pa kradejo,da se kar kadi.Dobro premisli kajti ustvarjajo samo razdor med nami in nič drugega.Ni socialna pomoč premala ampak najnižje plače in kdo je za to kriv?Odgovor veš!

    • alen04 20:17 01.september 2022.

      Griff, javna tajna glede zajedavcev . Stopi na zemljo, zemlja kliče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.