Svet
15934 ogledov

Elon Musk: "Takoj prodam vse delnice Tesle, če ..."

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • James_Contreras 15:00 08.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Pepe007 10:38 02.november 2021.

    Musk ima prav. Denar je fiktivna vrednost, ki s eje ne da jesti, dobrin pa je omejena količina. Nenadna velika količina denarja v obtoku za namen nakupov hrane po svetu in transport na določena območja, bi mogoče povzročila novo lakoto, ...prikaži več ampak pri drugi skupini ljudi. Pri tistih, ki so danes še sposobni skrbeti zase in ne bodo več, če se bo hrana v lokalnem okolju podražila, ker je prišla boljša ponudba.

  • leonardo 11:45 02.november 2021.

    Verjamem Musku, da bi dal denar, če bi imel zaupanje v poštenost. Danes je toliko barab, ki bi mu pokradli denar, če bi ga odstopil, da je vseeno če ga obdrži kar sam. Že v Sloveniji trenutno kradejo vsi, ki ...prikaži več imajo količkanj možnosti, da ne moreš verjeti, da je res.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 13:11 02.november 2021.

    Razumem njegovo izjavo. Ne verjame, da lahko UN učinkovito porabi denar za te ljudi in ne večino zase, za sprijeno birokracijo in nanjo navezane lumpe.

  • ico8 14:57 02.november 2021.

    Vse takoimenovane "dobrodelne organizacije" delajo po principu; 80% za mene oz. nas, 20% pa, ja nekam bomo ze dali!

  • jakec1575 12:17 02.november 2021.

    musk bo dal denar.

  • pero02 06:38 03.november 2021.

    To je isto,kot bi jaz prosil za pomoč Janeza ,naj mi pomaga pogasiti hišo,a on je zanetil požar ker me ne mara! Prav norca si delajo iz nas ljudi.

  • molka 22:04 02.november 2021.

    bo dal denar vec kot pol mu ga bodo pokradl in sploh ne bo slo v prave rokr

  • rd2dmk2 10:32 02.november 2021.

    po murfiju nihče ne ve kolk denrja je sploh to.. a se kdo sploh vpraša, kako je mogoče da kdo pride do take vsote v ne v eni eri, ampak v nekaj letih svojega življenja.. kako ta naš svet to ...prikaži večto omogoča.. ta Leon Musk pozablja da njegovi avti se sestavljajo s pomočjo skoraj suženjsko prisiljenih delavcev, otrok in sistemov, ki od njegovega zasluška ne dobijo NIČ. si predstavljate da bi rudarji zalužili, da bi lahko si kupili teslo ? livarji ? šoferji ? zakaj pol sveta dela za slab krožnik hrane

    • oneh 11:24 02.november 2021.

      Pri nas rudarji v primerjavi z delavci v npr. tekstilni industriji sploh niso slabo plačani in bi si veliko prej lahko privoščili Teslo kot drugi. Zakaj pol sveta dela za slab krožnik hrane se mogoče skriva v tem, da tam ...prikaži več ni raznih Muskov in podobnih kapitalistov kateri bi jim omogočali boljše plačano delo. Da pa v tovarnah v ZDA ali v Berlinu delajo otroci in sužnji je pa čista demagogija. Tudi jaz bi bil "suženj" za takšno plačo kot jo dobi Nemec ali Američan

    • rd2dmk2 13:57 02.november 2021.

      oneh, pa kje ti živiš ?vsi samo vidite plačo, BMW, vse drugo pa ne.. se vprašaš koliko dni dopusta ima američan, japonec, po koliko ur dela na dan ? kakšno ima zdravstveno zavarovanje, pokojnino ? ne. vi samo vidite plačo ...prikaži več !!!! in kaj ti bo ta plača ? dej si enkrat zavrt pesem 16 ton, pa boš mogoče dojel, kaj je kapitalizem. primerjaš naše stanje z 40 leti socializma, ni pa povohal rudnika v afriki ali južni ameriki, da ne omenjam tovarn teksital v aziji. razgledan si kot marjetica na travniku.

    • rd2dmk2 13:59 02.november 2021.

      no pa še link z besedilom, da se boš malo razgledal.. https://www.youtube.com/watch?v=tfp2O9ADwGk

    • Toma 14:22 02.november 2021.

      Kaj ni bilo rečeno, da jih je treba naučiti loviti ribe, na pa pitati z njimi dokler je kaj denarja? Dlje jih bodo pitali, več bo lačnih ust - začaran krog!

    • ico8 14:54 02.november 2021.

      Ne govori o stvareh o katerih nimas pojma. Rudarji so bili vedno dobro, ce ne ze super placani, seveda pa na vsak nacin ustrezno nagrajeni za svoj res "umazan" trud! Bil sem od "na celu" do separirnice in mi ne ...prikaži več seri o pomanjkanju ljudi, tistih ki so preleni za delo. Raje premakni rit s kavca in ne klempaj vsak dan 20 ur na forumu!!!

    • butnbutnskala 15:32 02.november 2021.

      ico8 - BRAVO!!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:00 02.november 2021.

    Neskončni egoizem superbogatih...Mi pa zbiramo za posamezne operacije otrok...

    • ico8 14:47 02.november 2021.

      Celi Google sem pregledal, pa ne najdem nikjer nobenega "vsaj obrtnikeca" z imenom lluckyss. Neverjeten egoizem nekoga, ki pobira socialno, zali pa inovatorje in sposobne podjetnike.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 15:03 02.november 2021.

      Ne žalim jih kot "sposobne podjetnike" ampak kot brezdušne osebe, ki jim ni mar za lačne otroke...Mi normalni smrtniki lahko pomagamo peščici, on bi lahko pomagal vsem...In v čem je razlika, če poseduješ 300 milijard ali 30 milijard ?! Boš ...prikaži več lačen ali brez najboljšega avta zaradi tega ?!

    • ico8 14:49 03.november 2021.

      Pomagas jim z kontracepcijo in ostalimi antibaby pripomocki, z pravilno vzgojo( ki je tudi za nase yugopriseljence potrebna!) ne pa z hrano, ko je ze prepozno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.