Svet
4924 ogledov

Elon Musk udaril po mizi, ogledi Twitterja močno omejeni!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 22:29 01.julij 2023.

    troli in janša troli zihr ne bojo placal. vse za nekaj dobro. sam kje bo zdaj jajo masturbiral in ostali tudi.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:30 01.julij 2023.

    A lahko prvo Janezu ukinejo dostop!?

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:13 02.julij 2023.

    Twiter je beden

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 05:41 02.julij 2023.

    Najbolj bo udarjen s temle "nacikomunist" twitopizdek in boli me, če se ne da brat in gledat twiterja, ker ga nikdar nisem uporabljal!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:09 02.julij 2023.

    In to samo zaradi janeza

  • Kmodri 10:31 02.julij 2023.

    Zaradi mene ga lahko ukinejo. Nič ga ne bom pogrešal!

  • Boschtjan Zupanchich 22:43 01.julij 2023.

    Jaz sem na tviterju že skoraj obupal, ker je tako butasto sprogramiran, da ne moreš videti ostalih komentarjev.

  • lojs 11:31 02.julij 2023.

    kaj ima tviter veze s politiko? , govora je o limitu št. ogledov dnevno in pogojem registracije, ki je brezplačna, ampak za nekatere obstaja samo janez, ostali so pa kao samo neki troli ... informacije se pač selijo na druge ...prikaži več medije, kjer ni take politične in ostale cenzure ... po drugi strani so pa objave kratke in jedrnate ... tudi žurnal (tako kot drugi časopisi) bo mogoče objavil kakšno povezavo tvita, in potem bo to spet brezve

    • Ender3 13:31 02.julij 2023.

      lojs ne pozabi, da je maršal kar s tvitanjem vodil vlado. Zakaj bi uporabljal novinarske konference, če lahko vse varno sporočiš na twitterju in nihče ti ne skače v besedo..

  • oneh 23:02 01.julij 2023.

    Oh, ubogi levaki. Prav smilijo se mi. Namesto, da bi kradli, kot je njihova običajna dnevna dejavnost bodo morali plačati, da bodo dobili dnevno dozo zdravilnih Janševih twitov. Janša je namreč registriran in bo lagko operiral s 6000 twiti, levaki ...prikaži več navajeni kraj in zastonj pa le z 600. Od tega, kaj Janša piše v ostalih 5400 twitih bo levake od rdovednosti dobesedno zdrizilo. Hvala MUSK! Mi pa imamo svobodo in levaki plešete.

    • Ender3 00:07 02.julij 2023.

      Budala trolasta brez svobode razuma.

    • SlavkoKrizman 00:19 02.julij 2023.

      @Oneh: imaš jajaca, da mi poveš koliko dobiš za vsak parazitski komentar in kje se prijavim? Mi pa imamo svobodo in levaki plešete.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.