Magazin /magazin/film-glasba-tv
121 ogledov

EMA 2016: Tujina ManuElli očita kopiranje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • endrug 15:20 29.februar 2016.

    Nisem gledal, a lanskoletna zmagovalka je tudi plagiat, tako v izvedbi, kot tudi v sceni, pa ni bilo nobenega problema.

  • matermila 13:01 29.februar 2016.

    Glede na člane "strokovne" žirije,še posebej unga transvestita,ki o muziki pojma nima,se jim je še kar posrečlo.Upam samo,da ne bo izločena kot plagiat.Kdo je avtor?

  • McClain 13:43 29.februar 2016.

    ok, če pesem ni ne vem ka,j al pa če je celo plagiat, je pač. Sam da pri takem ruštu in takih nogah tole obleces, si pa res BRAVE HEART:-)

  • Presvetli 13:47 29.februar 2016.

    Tole je podn!Če se tale uvrsti v finale, je kot ,da bi zmagala. Jaz bi od teh vseh edino Slakonja poslal na evrovizijo,ker bi sigurno zasedel boljše mesto kot tale mimohodka! Pa dajte se nehat zajebavat!!Mene zanima,al ste čisto zmešani ...prikaži več že na tej RTVSLO s temi fegeti!!Pa še nekaj!Lepo prosim,če si pogledate kdaj je pust!!!!!!!!!!Če se vam to stvorenje zdi fansi nensi gensi in kaj jaz vem kaj!Potem vam moram povedat,da niste normalni!

  • izRODEk 21:08 29.februar 2016.

    Bolj žalostno je dejstvo, da Manuela in Raay po mojih podatkih sodelujeta preko Radia1 in to, da je Raay sedel v žiriji in glasoval za njo pomeni odkriti koruptivni akt v živo, preko TV ekranov. I nikome ništa. Only in Slovenistan.

  • markus 21:55 29.februar 2016.

    Slovenci so definitivno gluhi, če samo pomislim kdo polni dvorane pri nas - Zečič, Stavros, Severina, Rozga... To pove vse o slovenskem glasbenem okusu. "Sam višek umetniškega izražanja". Manuella ni slaba, vendar se bo v poplavi preostalih pevk ...prikaži več izgubila, ker ne izstopa. Vedeli smo, da če želimo dober rezultat ali vsaj finale, da moramo poslati nekoga, ki vokalno in vizualno izstopa. To je bila letos Raiven. Seveda pa slovenski konzervativci niso znali prepoznati potenciala oz. kvalitete. Pa škoda je Slovencem dati pol evra za klic, medtem ko za liter vina nikoli ne zmanjka. Razočaran še enkrat več nad Slovenci. Če bi izbrali Raiven, bi si celo obetali najboljšo uvrstitev do zdaj, toda raje smo med zadnjimi kajne?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.