Magazin /magazin/film-glasba-tv
31793 ogledov

EMA: "Končno zmaga nekomu, ki jim nista Maraaya napisala pesmi"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:39 20.februar 2022.

    Dejstvo je, da je komad bled, neopazen in vokal prav tako....Je pa to za nek srednješolski bend seveda O.K. in jim je treba čestitati...Prav tako je prav, da gre na evrovizijski izlet še kdo drug kot pa običajna zasedba....Upam pa, ...prikaži več da jim to ne udari v glavo in bi se namesto v šolske spustili v glasbene vode...

    • milenko4 17:26 20.februar 2022.

      Se strinjam s komentarjem. Korekten nastop mladih glasbenikov. Vsekakor sem pričakoval s strani komisije in publike več poguma pri izboru pesmi, saj je bilo v ponudbi kar nekaj kvalitetnih pesmi in izvajalcev, ki niso prišli v finale prireditve. Očitno zaradi ...prikaži več sindroma majhnosti nočemo razmišljati o pesmi, ki bi v našem glasbenem prostoru prinesla nove smeri tako kot so to naredili pri izboru na HRTV. Še vedno pošiljamo na euros. komade z melodijo, ki je bila že slišana.

  • marjan48 13:51 20.februar 2022.

    Komad je všečen, vokal pa pod nivojem...

  • Avatar lopov
    lopov 10:49 20.februar 2022.

    EVROVIZIJA TAK NI VEČ TO KAR JE BILA ...TRANVESTITI ...NEKO TULJENJE Z VOLKOVI PESMI AL DEDA OD BEDE PESEM ZMAGA ...KER PAR LJUDI ( ŽIRATOV) MANIPOLITA Z IZBORI

    • milenko4 17:31 20.februar 2022.

      Tako kot pri nas, zato pa vsako leto po koncu eurosonga ugotabljamo, kako je treba izumiti toplo vodo.

  • tomaz696 13:57 20.februar 2022.

    Celjan sem..ampak pesem je popolna katastrofa..ne zasluzi si niti da bi jo poscal..

  • papak 17:41 20.februar 2022.

    Škoda. So bli res dobri vmes pa pol zmaga tale vokal ki ni nič posebnega. Ah kaj čmo. So ostali itak predobri za Evrovizijo.

  • res.no 12:31 20.februar 2022.

    glede na mnenja, ki ste jih objavili v clanku: mislim kaksni argumenti in napadalnost do tistih, ki se ne strinjamo... realno poglejmo a se ocenjuje komad in izvedba al se ocenjuje to, da je nekdo mlad... in potem tisti, ki ...prikaži več tako navija tanje in je proti napadanju napade osebno Maraayo... mislim a ti ljudje ne vidijo svoje dvolicnosti v zapisih lastnih in lastnih napadov? Realno pesem mi ni vsec, ni zanic, mi pa ni vsec, medtem ko vokal in odrska izvedba pa sta zanic.

  • Ruth_Hegwood 08:56 20.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:08 20.februar 2022.

    No ja glas ljudstva je prevladal . Zato nehajmo pljuvati in jim zaželimo dober nastop.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.