Zdravje
15585 ogledov

EMA izdala novo priporočilo glede cepljenja z AstraZeneco

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Beverly_Floyd 14:12 22.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop d0 interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 05:00 22.maj 2021.

    Koristi cepljenja so za proizvajalce res večje od naših tveganj...

  • Avatar Leon
    Leon 18:31 21.maj 2021.

    EMA ....pesem Evrovizije !

  • Kirka 18:55 21.maj 2021.

    Kako zanimivo izrazoslovje: koristi cepiva so večje od tveganj. Lahko je s tujim ku cem po koprivah mahat! Koristi so pa največje za milijardne zaslužke proizvajalcev in dajalcev cepiv!

    • blayo 20:09 21.maj 2021.

      To tebe skrbi, milijarde ki jih nimaš in jih nikoli ne boš imela. Če še ne veš živimo v skupnosti imenovani družba. Korist za družbo je večja s cepljenjem kot z necepljenjem. Če pa ne rabiš družbe, potem se ti ...prikaži več pa tudi cepit ni treba. Mene recimo bolj boli to, da prispevam v zdravstveno blagajno, ta denar pa potem porabijo za zdravljenje kadilcev.

    • rd2dmk2 10:18 22.maj 2021.

      blayo, cepljene koristi samo cepljenemu. ne pozabit da je cepljen še vedno prenašalec. in to skriti. in ne pozabit da ni 100 % zanesljivo. in tretje. še nihče ne raziskuje, kako telo kretkoročno in dolgoročno se odziva na cepiva. še ...prikaži veče posebi, ker jih očitno bo treba zelo redno da ima kaj efekta. sicer pa mal razmisli o temle, kolk energije vložijo v bolnika s covidom in kolk bolniku, z težavami po cepljenju.

    • blayo 17:17 22.maj 2021.

      Ne, cepljenje večine koristi tudi tistim ki se ne smejo in tudi tistim ki se nočejo cepiti! Manj kot je virusa, težje se prenaša, samo tebi to ni jasno.

    • rd2dmk2 20:17 22.maj 2021.

      a ti nočeš razumet? cepljeni je še vedno PRENAŠALEC virusa. torej ne reši nikogar , ne druge, ne sebe, ker ni niti sam 100 % zavarovan. za moje pojme je še slabši osebek, ker misli da je ZAŠČITEN in zato ...prikaži večo ( možno, verjetno ) pozabi na varnost.

    • blayo 23:19 22.maj 2021.

      Od kod ga bo pa prenašalec dobil? Več ko jih bo cepljenih težje ga bo dobil, če pa že pa v tako majhnih količinah, da tudi če ga bo prenesel naprej, ta ne bo ogrozil prejemnika, če pa bo ta ...prikaži več prejemnik še cepljen za povrh, pa toliko bolje. Bistvo je da se zmanjša možnost razmoževanja virusa in da ga protiteleza že v zgodnji fazi uničijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.