Slovenija
41740 ogledov

Ena banka vam da za depozit pet, druga pa 1125 evrov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 10:13 29.november 2022.

    Sam sebe sprašujem, kaj me mora še lopnit po glavi, da že 5 ali več let ne poslušam računovodkinje in se držim banke Koper. Pa mesečno stroški vodenja računa, pa visa, pa provizije za vsako plačilo preko spleta... Saj to ...prikaži več imajo vse banke, ampak pri Intesa Sanpaolo pa pretiravajo. Hvala za članek, da ste mi osvežili spomin in me malo "brcnili v rit".

    • Naklonsky 10:32 29.november 2022.

      Zamenjaj paket za digitalnega. Je pa edina, ki omogoča Apple pay.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:35 29.november 2022.

    Ma lupijo nas banke, lupijo na trgovci, lupijo nas vsi, ki nas lahko. Mi pa čičkamo, plačujemo in smo tiho. Potem pa nas naj lupijo, dokler je kaj lupiti.

    • robi2107 18:57 29.november 2022.

      Problem je, kam dati denar. Kripto je tema, delnice so izgubile 20-30 posto, Au od vrha do danes 10%, na cegle bojo nabili davke.... Osebno sicer še vedno stavim na cegle in Au. Kajti fiat denar bo vzel hudič. Oziroma ga že jemlje.

  • robi2107 18:53 29.november 2022.

    Vsi komitenti bi morali pobrati svoj denar iz tistih bank, ki se pri 10+% inflaciji delajo norca iz ljudi in jim za njihove prihranke pinuja 0.00000% obresti. Potem pa naj iščejo denar, s katerim bojo dajali kredite, kjer hočejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.