Svet
68 ogledov

Ena najpomembnejših odločitev Evropske centralne banke

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 14:22 28.junij 2015.

    Ta se ni znal za en pralni stroj zment, se bo pa za milijarde...

  • Ivo 18:18 28.junij 2015.

    Jasno, da ne sme ena članica izsiljevat evropske komisije, razen če je Nemčija ali Francija ali Velika Britanija, skratka Grčija ne sme!

  • iko 18:19 28.junij 2015.

    Erjavček, nehaj mucat, kar blekneš je vse mimo. Tiho bodi in cmokaj.

  • mph 18:27 28.junij 2015.

    Ko bi vsaj enkrat ta Ejavec izkoristil čudovito priliko za bit TIHO! Na koncu moram priznati, da mi gre bolj na kozlanje od takih hlapcih in sužnjih, kot pa sužnje lastnikih, ki delajo za svojo korist.

  • allstarr111 14:31 28.junij 2015.

    Itak je korl čisti defekt, ki mu je samo za stolček pa če gremo vsi v maloro, ko bo zmanjkalo podpore za v slo parlament bo pičil nazaj v francijo in bruselj, edina razlika je ker tam bleferje hitro spregledajo, ...prikaži več zato tudi je tukaj, ker tam za tud za kante neb bil dober, sej je dokazu dateh ne zna tud pri nas rihtat LOL

  • franke 16:39 28.junij 2015.

    Grkom je treba pomagati. Finančnim lobijem je treba pokazati figo,ker smo tudi mi v istem žaklju. Zakaj je toliko ljudi revnih? Naša cmerava vlada nima hrbtenice.

  • mph 18:29 28.junij 2015.

    Pa kje ta vedno zbere 10% pa to je res nor narod, nikoli mi ne bo jasno. Ni mi jasno kako uspe s kričanjem in mahanjem z rokami prepričati upokojence, da dela za njih, ko pa jim je vsa ta ...prikaži več leta ravno zaradi njega vedno bolj in bolj padal standard. Uaaaaa.... Priznam, da lažje razumem janšiste, saj gre tam za religijo, pri religiji pa so možgani trajno v off poziciji, ... ampak tukaj ... ok, starost, ma jih poznam take od 80 in 90 let, ki jim možgani še vedno delujejo in se ne pustijo zavajat temu klovnu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.