Slovenija
25275 ogledov

Po toči skoraj same totalke

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ASsucks 18:23 25.junij 2018.

    Ljudje, bezite stran od zavarovalnice Adriatic Slovenica, meni je padel sneg na avto iz objekta zavarovanega pri njih in nisem dobil niti centa... To so najvecji nateguni!

    • ode 07:31 26.junij 2018.

      Za padajoči sneg in ledene sveče s streh je odgovoren lastnik stavbe, za škodo na avtu pa njegov lastnik, saj je sam omogočil pogoje za nastanek škode.

    • ASsucks 12:55 26.junij 2018.

      Kaj ima to veze? Stavba je zavarovana pri AS in AS mi je dolžan izplačati odškodnino. Isto je, če se nekdo z avtom zaleti vate->odškodnino ti izplača njegova zavarovalnica. Kaj je tu težkega za razumet?

  • franc09 14:09 25.junij 2018.

    Članek naj bi bil plačana reklama. Pa se pogleda samo znesek izplačila in celotne škode za celo pokrajino avtomobilov bo zavarovalnica plačala toliko, kot je bilo uničenja na samo par objektih.

  • jakec1575 22:30 25.junij 2018.

    kaj imas od zavarovanja, ki to sploh ni? Toca, kot absolutno neobvladljiv zunanji vpliv, bi morala biti obravnavana na novo vrednost in ne na staro. Ker slovenijo obvladujejo lobiji in si zavarovalnice izplacujejo dobicke na racun vseh ljudi, posebej pa ...prikaži več tistih z nizkimi dohodki, je cas da se koga obesi za moda. ena revnejsih regij bo ostala brez voznega parka, ker mora denar iti za nezasluzene nagrade uprav. Sram me je, da zivim v Sloveniji.

    • ode 07:35 26.junij 2018.

      Toča je bila v naprej napovedana, kot so tudi obilne snežne padavine pozimi, poplave itd. Za te vrste škode je potrebno posebno zavarovanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.