Zdravje
17212 ogledov

Potrjen že tretji primer okužbe z novim virusom v Sloveniji

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 18:57 05.marec 2020.

    Človek dobi občutek, da novinarji komaj čakate na nove primere, da imate o čem pisati.

    • Avatar praufo
      praufo 20:20 05.marec 2020.

      ja, sej s tem futrajo folk, bašejo in delajo paniko in to je namen, posledice pa gospodaska škoda, elita , ki je to skuhala se nam pa sladko smeje

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:27 05.marec 2020.

    ne razumem imajo sezname potnikov letala, sezname potnikov prevoznika Nomago, ampak oni sprašujejo kdo je bil vse v stiku z njim. Vse bi morali dobiti z enim, dvem, tremi klici, kliki. A smo res tako bebava država in zdravniki in ostali

  • Avatar praufo
    praufo 20:18 05.marec 2020.

    jaz sem bil ravno danes na ambulanti, pa še nisem videl takih vesolcev v skafandrih, ukvarjali smo se z mojim problemom, nihče me ni spraševal po sicer zdravju, oz. me niso testirali, nikogar nisem videl z maskam, razen zunaj ZD, ...prikaži več sicer pa ... nobene panike

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:09 05.marec 2020.

      Ma boli me ku**c.Jaz sem si danes nabavil neostika,pijače in čikov za dva meseca,tako da itak ne grem ven.Z zdravjem nimam težav,tako da osebne zdravnice verjetno sploh ne bi prepoznal,če bi jo srečal na cesti... . Skratka,"baci brigu na veselje".Evo, ...prikaži več praufo en dober komad, HALI GALI HALID - Hajde,da se drogiramo.

    • Avatar praufo
      praufo 22:12 05.marec 2020.

      nisem jest za drogo pa tud notr bit, to ni zame sprejemljivo, jest grem več še v dežju ... ne morš bit notr cel dan, to je za crknit

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 22:36 05.marec 2020.

      Ma ja,jaz se hecam.To je normalno,čim več ven in čim več aktivnosti.

  • Avatar Samilenka
    Samilenka 00:20 06.marec 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.