Šport /sport/kosarka
78 ogledov

Erazmu ne govorim, kaj naj dela

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tadej Tomašič 23:05 11.julij 2011.

    in odgovorjenega je razvidno da ata lorbek bluzi...bedn stric kaj čmo...

  • zic 10:49 12.julij 2011.

    Vsak športnik z veseljem igra za Slovenijo, a od reprezentančnega športa v SLO ni mogoče živeti - tam je ekipa skupaj vsega 15 dni na leto. Zato je prav, da ima KLUB kateri te PLAČUJE prednost, pa da se ...prikaži več vi zdaj na glavo postavite in bruhate primitivne kometarje...verjetno ste pa vsi športniki tipa kavč in daljinec v roki!! Sram me je od kod sem, ko berem vaše nizkotne komentarje. Vsak lahko dela kar hoče in se sam odloči kje bo!!!

  • 1111 12:33 12.julij 2011.

    a si kdaj slišal za pogodbo, ki je v njej marsikaj napisano...

  • Logitech23 22:49 11.julij 2011.

    Ne zavajat slovenske javnosti ata Lorbek. Vsi smo prebrali intervju z Juretom Zdovcom v katerem te je javno obtožil šikiniranja, in to vse zaradi tega, ker ni želel vzet vašega sina v union olimpijo. Tudi sam lahko potrdim (sem Klemnova ...prikaži več generacija), da se je v mlajših selekcijah pozabilo na mnogo mladih perspektivnih igralcev, ker je prišla direktiva od zgoraj (to pomeni od vas), da mora Klemen odigrati določeno kvoto minut, če ne bo trenerju trda predla. Vsi vemo (lahko potrdi ugledna košarkarška stran TalkBasket), da ste želeli na vso silo vključiti namesto Domna (ki je odpovedal zaradi operacije) vašega najmlajšega sina Klemena, vendar se je Maljković temu izrecno uprl. Žalostno je, da oseba pri svojih 27 letih še vedno pleše na očetovo melodijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.