Svet
6477 ogledov

Erdoganu podpora padla tik pred koncem štetja glasov

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 09:11 15.maj 2023.

    Mi smo se znebili jajceglavega....upam da za vedno!!!!

    • Avatar Minovak
      Minovak 10:08 16.maj 2023.

      Če nekoga sovraži mnogo ljudi, je zanesljivo dober človek. (William Shakespeare)

  • bobubob 08:51 16.maj 2023.

    Imajo že tudi tam Dominion ? Glede na podobna dogajanja pri naših ameriških prijateljih? Tale Erdogan namreč ni prav predvidljiv in zanesljiv 'partner'....

  • Jernej65 23:30 14.maj 2023.

    Mogoče pade še en diktator. Za njim še Orban, Putin, Lukašenko in je Evropa svobodna.

    • Ender3 23:51 14.maj 2023.

      Bobič, a na diktatorje se tudi spoznaš..Kam pa bi nač Janez sodil?

    • Jernej65 01:18 15.maj 2023.

      Kaj ma sedaj Janez s tem, Janes je zgodovina. Tile ki sem jih naštel, so pa zreli da gredo za njim. A ti bi imel katerega od teh?

    • Tomaz_321 07:45 15.maj 2023.

      Kdo je diktator, kdo NI diktator... Narodu hodi po glavi! A oblas se smeji in nas na podlagi tega TEPE po žepu in glavi! Kar tako naprej PIZZDEKI!!!

    • Tomaz_321 07:46 15.maj 2023.

      ALI BOMO SLOŽNI IN STOPILI SKUPAJ ALI SE BOMO KOT NAROD JEBALI?!?!!?!?!?!?!???

    • Avatar Leon
      Leon 08:08 15.maj 2023.

      Ne pozabite junake Balkana od Triglava do Vardara .

    • Avatar pantani
      pantani 11:32 15.maj 2023.

      Jernej,tebi podpora pada iz dneva v dan!!!

    • Jernej65 11:47 15.maj 2023.

      pantani, ko sem na zadnjem mestu pri komentarjih, vem da sem rusofilskim bedakom in trolom, ki ste se naguzili tule gor pošteno stopil na žulj. Si pač glavni med rusofili in troli ter na repu v resničnem življenju. Jaz se ...prikaži več s takšnim uspehom ne bi tolkel po prsih. Točno se vidi, kdaj se aktivirate rusofilski troli, naenkrat imaš ti 10 všečkov, jaz pa 10 minusov. Mene in tudi večino bralcev ne boš prepričal.

    • Avatar pantani
      pantani 12:30 15.maj 2023.

      Boli mene k....c za všečke,ti pa se očitno zelo sekiraš!!!

    • Jernej65 15:05 15.maj 2023.

      Če bi se meni šlo za všečke, bi prestopil med rusofilske bedake, na veliko hvalil morilskega Putlerja in na veliko prejemal všečke od rusofilskih trolov in se norčeval iz takšnih, ki jim troli delijo minuse. A se prepoznaš rusofilček.

    • Avatar pantani
      pantani 20:19 15.maj 2023.

      Sori z retardi ne mislim več komunicirat. A sploh prebereš kar napišeš?!!! rusofilski bedaki,rusofilski troli in nenazadnje meni najlupša rusofilček,pa ti si res na nivouju predšolskega otroka,pa še on ima več pameti kot ti!!!

    • Avatar pantani
      pantani 20:22 15.maj 2023.

      Tale vaša ljuba Ukrajina je že itak zdavnaj razprodana, njen glavni lastnik je korporacija Black Rock, sline po njej pa se seveda cedijo še nekaterim Zahodnjaškim mafijcem. Tako da kar sanjarite dalje in perite možgane ljudem, kruta resnica bo kmalu ...prikaži več prišla na dan...Žvižga se vam za to državo, za njene uboge ljudi pa še bolj. Sramota, kaj se greste. Hvala Bogu, da obstaja karma...

    • Jernej65 23:13 15.maj 2023.

      pantani, kot prvo, s teboj komuniciram na nivoju, ki si ga ti že zdavnaj zastavil, že v covidnih časih. Če si opazil na tvoje komentarje, kjer omenjaš samo neke hladilne skrinje, IQ je, otroško pamet... sploh več ne odgovarjam, ker ...prikaži več s temi izrazi v glavnem opisuješ sebe. Glede Ukrajine jaz obsojam samo agresorje, katere tudi obsoja večina sveta. Kakšna je kje mafija mi tu sploh ni pomembno. V tem primeru si Ukrajina in Rusija lahko podata roke.

    • Jernej65 23:23 15.maj 2023.

      O stegovanju prstov se pa obrni malo proti vzhodu. Kitajci imajo nasmešek do ušes, saj jim morilski Putler že je iz roke in se plazi po kolenih pred njimi. Toliko o toliko opevani Veliki, klečeplazni Rusiji.

    • Avatar pantani
      pantani 06:32 16.maj 2023.

      Ni res,ker komuniciraš z vsemi isto,tako da ne morem mimo tega,da nisi ravno brihten!!!

    • Avatar pantani
      pantani 06:33 16.maj 2023.

      Žalostno,kako lažeš samemu sebi in se prepričuješ,da je vse kar napišeš resnica!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.