Slovenija
1685 ogledov

Erjavec na sestanku s Počivalškom in tudi Šarcem

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • VonLiegenStuhl 21:03 08.december 2020.

    Erjavec - grobar slovenske politike in napredka.

  • anonime 19:07 08.december 2020.

    Sramota kaj delata SD in LMŠ v evropskem parlamentu!!! Njihov namen je razgrajevanje Slovenije kot se sedaj razgrajuje Makedonijo. Sramota!!! Oglejte si YT intervju Aleša Ernecla z makedonskim novinarjem Bobanom Nonkovikom. Marsikatera stvar vam bo kristalno jasna glede sedanjega dogajanja ...prikaži več in prihodnosti! https://www.youtube.com/watch?v=cFlPrVuUjbQ

    • Ender3 20:16 08.december 2020.

      Kdo mu piši vsebino postov, izgleda kot copy-paste, podno tistim, pri iskanju seksualnih stikov.

  • loyledni 19:43 08.december 2020.

    www︎.︎ifpls︆.︆net - odličen prrojekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za sseks

  • imunim 03:16 09.december 2020.

    www︎.︎ifpls︆.︆net - odličen projekt za odrrasle, ki želikko najti partnerja za seks

  • pilgxasu 06:47 09.december 2020.

    www︎.︎ictec︆.︆net - odličen projekt za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar Celje Celje
    celje 19:49 08.december 2020.

    Počivalšek ne bo nikoli izstopil iz koalicije, ker ga čaka v tem primeru zapor zaradi nakupa mask in bajnega zaslužka pa tudi Janšev človek je saj je bil nastavljen enako kot kuzla Pivčeva

    • alibaba40 19:53 08.december 2020.

      pijanček, danes sem na radiu Celje slišal, da so našli enega podhlajenega klošarja na nabrežju Savinje in sem takoj pomislil nate. veseli me, da si še med nami, ker ne vem komu bi se lahko še nasmejal, če bi ti ...prikaži več klošar mrknil za 14dni. napiši še kaj, ker sem tvoj zvesti oboževalec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.