Slovenija
1083 ogledov

Erjavec o obisku Cerarja v Zagrebu: "Danes je izgubljen dan"

Komentarjev 24
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 14:36 19.december 2017.

    Blokirat kjerkoli je to mogoče. Za začetek se uvede strogi mejni nadzor (odličen zgled je Avstrija), pa se naj pajslajo po 4 in več ur na mejah, seveda lahko potujete tudi preko Madžarske dragi turisti namenjeni v deželo najbolj egoistično ...prikaži več egocentrične golazni!!!! Preprosto kot pasulj, samo Copy Paste.

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 15:57 19.december 2017.

      Blokirao bi nas...zato što ste vi varali u arbitraži??? Svaka čast, stvarno ste Pravna i demokratska država!!!

    • Janez_53 17:09 19.december 2017.

      Bernard, ne bluzi, ker nimaš pojma!!! Hrvati pač niste za v Evropo, ker ne razumete, da je treba spoštovati odločitve evropskega sodišča! In - na slovenskih portalih se obvezno uporablja slovenski jezik, torej se nauči slovenščine.

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 17:12 20.december 2017.

      Ma ne zanima nas Europa...nas zanima naša zemlja...a vi ju nećete krasti...u to budi siguran!

    • alen04 07:55 22.december 2017.

      Bernard, če bi rad kaj rekel se nauči mojega jezika, jaz se tvojega ziher ne bom učil, ne nuca mi nič. Tako, da ti že sedaj povemo, da v kolikor ne boste spoštovali razsodbe arbitražnega sodišča, ste na celi črti ...prikaži več najebal, za OECD vam je že znana blokada, Schenfgen pozabite, to je samo začetek blokad, golazen egoistična!!!!!

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 17:12 22.december 2017.

      Samo naprijed....vidjet ćemo šta će se dogoditi 29-og!

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 16:05 23.december 2017.

      budemo vam blokirali kuće u Hr...pa porez na iste...pa malo batina kad dođete...pa da se uvjerite da nismo za Eu...ni problem...lep pozdrau!

    • alen04 09:09 30.december 2017.

      Hahaha, ta e lovska Bernard. 10 ker za nami ste prišli v Nato in EU, brez našega soglasje boste lepo živeli v vaši lepi in starem veku. Dobro si to napisal, hahaha. Lepo je to, da se tako trudite in ...prikaži več nam dajete material za tožbi na sodišču EU. Bravo, čestitke za inteligenci, hahaha. OECD smo že blokiral, tako, da pričakujte še vsaj Schenge. Bravo, tu in tvoji somišljeniki ala vaš omejeni Leander Plenkovič, bravo samo tako dalje, bomo več dobili od sodišča EU!!!!!

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 16:08 06.februar 2018.

      Nego šta bi danas...06.02.2018...ništa od vaše prljave igre reče Juncker :P

    • alen04 17:33 06.februar 2018.

      Škoda besed za take ritardirance kot ste vi Hrvati, drek bolj smrdi, če se z njim ukvarjaš!!!!

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 21:13 06.februar 2018.

      Luuzeriiiiii

    • alen04 09:28 07.februar 2018.

      Luzer ti je mati, kot sem napisal, še boste tanko piskali, lažniva golazen!!!!!

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 13:41 07.februar 2018.

      Tanko ćemo piškat u Sloveniji...jel toliko je mala da ne možeš ni pišat kao čovjek :P

    • alen04 13:45 07.februar 2018.

      mama ti je mala idioten.

    • alen04 09:12 12.februar 2018.

      Evo Bernerd koliko ste vredni V SLOVENIJI !!!!!! HAHAHA!!!! Uživaj v branju, HAHAHAHA: https://www.zurnal24.si/slovenija/hrvate-v-slovenskih-termah-cakalo-smrdljivo-presenecenje-304801

  • Lavdan 12:40 19.december 2017.

    Korl je izgubljen minister. Sicer se je, pa Janez že vse dogovoril.

  • Jožef Koprivnikar 20:22 19.december 2017.

    Nič ni izgubljen dan, le direktno so Hrvatje povedali kaj si mislijo, kako vidijo prihodnost z nami.Sicer pa nimajo urejenih mej z nobeno od bivših republik Jugoslavije, celo ukrepajo in počnejo kar se jim zdi nolj prikladno in koristno, mnenje ...prikaži več ostalih jih ne zanima.

  • glicinija 13:22 19.december 2017.

    dan s to vlado je izgubljen

  • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
    bernard 15:55 19.december 2017.

    Pa nismo mi varali u arbitraži nego vi....i to dokazano...i sad smo vam mi kao nešta krivi...pa daj nemojte svaki put biti Slovenci...budite jednom ljudi pa priznajte!

    • Jožef Koprivnikar 16:17 19.december 2017.

      Mi varamo da preprečujete prost izhod na morje Bih ? da ne priznavate mednarodnega sodišča v Hagu,Da ne priznavate Arbitraže ? Bi radi vso Slovenijo ?

    • Janez_53 17:19 19.december 2017.

      Bernard, pravila komentiranja zahtevajo, da so komentarji napisani IZKLJUČNO V SLOVENSKEM JEZIKU!!! Upoštevaj to!

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 17:10 20.december 2017.

      Ne priznajemo arbitražu u kojuj ste podmićivali suce i ubacivali dokumente!

    • Vesoljec 00:25 07.februar 2018.

      Arbitraža je zavezujoča. Nimate kaj debatirati o priznavanju.

    • Avatar Dux  Totius Sclavoniae
      bernard 14:34 07.februar 2018.

      Eto gledaj i prati šta će biti, pa se onda javi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.