Svet
12 ogledov

Europol: Zgodil se bo nov obsežen napad

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 22:48 04.maj 2016.

    Bravo Europol,bravo.Kako vam je to uspelo zvedet?Idijoti zabiti,povabili ste troriste pa jih imejte.Slovenijaje itak strašno oborožena,pa še Cmerarja imamo.

  • Ferluci 07:43 05.maj 2016.

    Po tvoji logiki mi morali še dodati: in sprejmite njihovo kulturo in islam. Res si en izrodek.

  • maximilian 21:59 04.maj 2016.

    Ne morem verjet kako lažejo ti iz Europola. Kot naš JJ. Če pa so naš predsednik vlade Cerar, notranja ministrica in državni sekretar večkrat povedali, da ni teroristov med begunci,da to samo SDS nekaj nabija... Itak pa smo vse begunce ...prikaži več vestno popisali... Al kako? Al ne? Al nam lažejo?

  • izRODEk 07:23 05.maj 2016.

    Seveda se bo zgodil novi napad. Je le vprašanje časa. Vaša agresorska in okupatorska teroristična organizacija NATO je na bližnjem vzhodu pobijala cele družine.Zdaj so sem prišli tisti, ki nimajo več kaj izgubiti in prišli so se maščevati za ...prikaži več vaše grehe.Kolikor jih jaz razumem, gre za maščevanje in ne za napad. Đihadisti ne potrebujejo Evrope. Živeli so v miru in na območju, kjer imajo nafto. Oni ne potrebujejo vas - vi ste potrebovali njih. Pokradli ste jim naravne vire in jim zbombardirali vse, kar so imeli.In zdaj se čudite, ker vas napadajo? Pa kakšni bumbarji sploh ste?In kaj lahko storite?Naženite politike, ki podpirajo ZDA. Izstopite iz NATO. Priznajte napako in se za njo opravičite. Dokler pa grozite in ste še naprej skozi NATO prisotni na njihovi zemlji, pa pričakujte, da bo pokalo.Tudi v Sloveniji bo. Slej, kot prej.Je le vprašanje časa.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.