Svet
7 ogledov

Evropa "iz drame v traumo"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kmetek 21:00 14.avgust 2011.

    da bi si oni plače znižal pa dali narodu, ki troši, to pa ne?

  • kerlc 22:17 15.avgust 2011.

    daj mi povej začetni črki tega svetovalca, da vidim, da nisem slučajno sam na mino naletel!

  • allstarr111 01:16 15.avgust 2011.

    Jest že kr težko poslušam razne strokovnjake na finančnem področju, ker vsi po vrsti mlatijo prazno slamo, oz. govorijo kot vedeževalke če prebereš njihove izjave ugotoviš da lahko pomenijo vse, in dobro in slabo. To pa pomeni da v bistvu ...prikaži veču pojma nimajo kaj se bo zgodilo. Zadnjič sem srečal znanca ki je pred leti uspel zafurat uspešno firmo. Sva mal podebatirala kako in kaj, ter mi pove da je odprl S.P. in je FINANČNI SVETOVALEC !!!!!! Ter mi takoj ponudil vizitko, sem pomislil sam pri sebi WTF ? Kako bo človek ki je zaj**l svojo firmo svetoval drugim glede financ ??

  • mirko 20:22 14.avgust 2011.

    Ko gledam te finančnike (največ je židov) na visokih položajih in berem njihove izjave, se mi vedno bolj zdi tista teorija zarote proti človeštvu (2/3 jih je preveč in jih morajo zmanjšat), da je čedalje več resnice v njej.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.